Intense Eye Make up Remover

Detaje mbi produktin AVENE - Gentle Eye Make-up RemoverFormula dyfazike (kombinim i ujit qetësues të burimit termal Avène dhe...
Brandi: AVENE
Gjendja: Mungesë
Lek 2,350
Lek 2,350
Mbylle porosinë vetëm 0 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,350
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Intense Eye Make up Remover

Vendor: AVENE

Intense Eye Make up Remover

Lek 2,350

Vendor: AVENE

Intense Eye Make up Remover

Lek 2,350

Detaje mbi produktin
AVENE - Gentle Eye Make-up RemoverFormula dyfazike (kombinim i ujit qetësues të burimit termal Avène dhe vajrave) që heq make-up-in e fortë, intensiv dhe të papërshkueshëm nga uji. Përshtatet për sy të ndjeshëm dhe për ata që mbajnë lente kontaktit.
X4 më pak rënie të qerpikëve
Veçoritë e produktit Për sy të ndjeshëm.-E krijuar me agjentë të butë pastrues, eleminon në mënyrë të përsosur make-up-in intensiv dhe të papërshkueshëm nga uji nga qepallat dhe qerpikët pa fërkim.
-Uji Termal i Burimeve Avène, qetësues dhe antiirritues, i përfshirë në fazën ujore, dhe zbutësit në fazën vajore, ju lejojnë të hiqni në mënyrë efektive make-up-in dhe të forconi qerpikët në të njëjtën kohë-Kjo formulë me një përfundim jo të yndyrshëm dhe përqendrim izotonik siguron gjithashtu kujdes të butë për sytë e ndjeshëmSasia: 125ml
Përdorimi
Në një tampon pambuku hidhni një sasi të vogël produkti dhe butësisht hiqni make-up në gjithë zonën e syve.
Për një rezultat më të mirë më pas mund të spruconi Ujë Termal të Avene.
Rekomandohet dhe për ato që mbajnë lente.

PërbërësitWATER (AQUA). AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). ISODODECANE. CAPRYLIC/CAPRIC. TRIGLYCERIDE. BUTYLENE GLYCOL. SODIUM CHLORIDE. DISODIUM EDTA. ISOPROPYL PALMITATE. PHENETHYL ALCOHOL. RED 40 (CI 16035). SODIUM BENZOATE. YELLOW 5 (CI 19140).

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products