Physiolift Day Smoothing Creme

Detaje mbi produktinAVENE - Physiolift Day Smoothing CremeKy krem dite zbut rrudhat e instaluara, shtrëngon lëkurën dhe rigjallëron...
Brandi: AVENE
Gjendja: Ka gjendje
Lek 5,200 ALL
Lek 5,200 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 5,200
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Physiolift Day Smoothing Creme

Vendor: AVENE

Physiolift Day Smoothing Creme

Lek 5,200

Vendor: AVENE

Physiolift Day Smoothing Creme

Lek 5,200

Detaje mbi
produktinAVENE - Physiolift Day Smoothing CremeKy krem dite zbut rrudhat e instaluara, shtrëngon lëkurën dhe rigjallëron shkëlqimin e fytyrës suaj. Lëkura është e mbushur me kolagjen dhe acid hialuronik. I ofron lëkurës mbrojtje prej radikaleve të lira.
E pasuruar me mikro-pigmente për të korrigjuar shenjat e lodhjes dhe ngjyrën gri dhe agjentë me fokus të butë për të mbuluar rrudhat. Kremi DAY smoothing PhysioLift plotëson nevojat e lëkurës së thatë, duke ofruar rehati, butësi dhe elasticitet. Toleranca e tij e mirë është testuar në lëkurë të ndjeshme.Veçori të
produktit- Zbut rrudhat e krijuara dhe shtrëngon lëkurën-Mbron lëkurën nga radikalet e lira, falë pre-tokoferilit, një antioksidant i fuqishëm- Përmirëson ngjyrën e lëkurës- I pasur me ujë termal Avène, qetësues dhe antiirritues-I përshtatshëm për lëkurë të thatë e të ndjeshme

PërdorimiAplikoni kremin zbutës DAY PhysioLift çdo mëngjes në fytyrë, qafë dhe dekolte.Përbërësit

AQUA. GLYCERIN. ISODODECANE. PENTYLENE GLYCOL. DIMETHICONE. ASCORBYL GLUCOSIDE. POLYMETHYL METHACRYLATE. TOCOPHERYL GLUCOSIDE. ARTEMIA EXTRACT. C12-20 ALKYL GLUCOSIDE. C14-22 ALCOHOLS. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. CETRIMONIUM BROMIDE. CITRIC ACID. DISODIUM EDTA. PARFUM. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. POLYSORBATE 60. SODIUM BENZOATE. SODIUM CITRATE. SODIUM HYALURONATE. SODIUM HYDROXIDE. SORBITAN ISOSTEARATE. TOCOPHEROL. XANTHAN GUM.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products