Silk Touch Sunscreen Tinted SPF 50

Detaje mbi produktin Froika – Silk Touch Sunscreen Tinted SPF 50 Froika Hyaluronic Silktouch Antispot 50+, është...
Brandi: FROIKA
Gjendja: Ka gjendje
Lek 3,510 ALL
Lek 3,510 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,510
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Silk Touch Sunscreen Tinted SPF 50

Vendor: FROIKA

Silk Touch Sunscreen Tinted SPF 50

Lek 3,510

Vendor: FROIKA

Silk Touch Sunscreen Tinted SPF 50

Lek 3,510

Detaje mbi produktin
Froika – Silk Touch Sunscreen Tinted SPF 50
Froika Hyaluronic Silktouch Antispot 50+, është një krem i ri kundër diellit kundër njollave me prekje prej kadifeje, i formuluar duke përdorur teknologjinë elastomer të gjeneratës së tretë, ofron mbrojtje primare nga rrezet e diellit UVA dhe UVB, dhe në nivel dytësor nga radikalet e lira dhe dëmtimet e lëkurës të shkaktuara nga dielli si si dhe mbrojtjen e ADN-së dhe qelizave staminale falë efektit të dobishëm të komponentit Indanone.
Siguroni mbulim efektiv të papërsosmërive të lëkurës si puçrrat ose mungesën e uniformitetit te tonit te lekures ( njolla kafe, njolla aknesh) .
Ka një teksturë jo të yndyrshme dhe është një produkt ideal për hidratimin e përditshëm, kujdesin dhe pastërtinë e lëkurës duke lënë një efekt mat të mëndafshtë.
Kush mund ta perdore?
Lëkurat e ndjeshme, të prirura ndaj alergjive dhe reaktive
Lëkura e yndyrshme e prirur ndaj akneve
Lekura me dermatit te përkeqësuar (melasma, herpes, rosacea, vitiligo, lupus eritematoz etj.)
Fotodermatiti idiopatik (skuqja polimorfe e diellit)
Kloazma ("maskë shtatzënie")

Vecorite e produktit.
Siguron nje spektër të gjerë dhe mbrojtje ekuivalente nga rrezatimi UVA dhe UVB.
Mbron kundër efekteve të dëmshme të menjëhershme (djegiet nga dielli) dhe afatgjata (foto plakja , imunosupresioni, reaksionet e ndjeshme ndaj diellit) të dëmshme të ekspozimit ndaj rrezatimit të diellit.
Rrit mbrojtjen natyrale të qelizave dhe qelizave staminale kundër rrezatimit UV të diellit.
Mbron ADN-në
Ofron veprim anti-plakje
Veprim kundër rrudhave – rrudhat, papërsosmëritë e lëkurës dhe shenjat e akneve bëhen më pak të dukshme.
Cilësi e shkëlqyer kozmetike jo e yndyrshme
Lëkura duket e mëndafshtë dhe mat
Sintezë fotostabile – Rezistente ndaj ujit dhe djersitjes

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products