Krem AC SPF 30

Detaje mbi produktin Froika - AC Cream SPF 30 Suncare AC Cream SPF 30 është një krem...
Shitësi: FROIKA
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 2,730 ALL
Lek 2,730 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 2,730
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Krem AC SPF 30

Shitësi: FROIKA

Krem AC SPF 30

Lek 2,730

Shitësi: FROIKA

Krem AC SPF 30

Lek 2,730

Detaje mbi produktin

Froika - AC Cream SPF 30

Suncare AC Cream SPF 30 është një krem ​​për mua
yndyrë të lartë kundër diellit pa yndyrë, për lëkurë të yndyrshme, të prirur
ndaj akneve, si dhe që ose acarime të veçanta nga trajtimet kunder
akneve.

Ka veprime seborregullues dhe keratorregullues,
ndihma ne mbrojten e poreve nga bllokimi, duke luajtur keshtu shfaqjen e
akneve dhe njollave

Vecorite e produktit:
Mbron nga efektet e dëmshme të djegies nga rrezet e
diellit dhe reaksioneve të fotosensitivitetit.

Ofron mbrojtje të gjerë dhe efektive kundër UVA + UVB dhe radikaleve të lira duke luftuar plakjen e parakohshme.

Hidraton dhe rrit mbrojtjen qelizore me b-glukan dhe acid hialironik.

Struktura e saj, jo e yndyrshme dhe e lehtëson lëkurën e yndyrshme dhe jollat ​​të efektit të efektit.

Kanë efekt seborregullues, keratorregullues dhe përmirësimin e njollave të akneve.

Jo vajore, me teksturë të lehtë që përthithet, aplikohet pa ngjyrë, nuk gjurmë të bardha.

Përmbajnë filtra të rinj ndaj diellit të qëndrueshëm, me kohëzgjatje të madhe dhe fotografike të sigurt.

Përbërës hidratues, qetësues, mbrojtës të mbrojtjes dhe antioksidantë, si: Acidi Hialuronik, B-glukani dhe Vitamina E.

Fotostabile dhe reziste ndaj ujit

Pa parabenë.

Ndihmon me poret e zmadhuara - shkëlqim i dukshëm

Qeteson Inflamacionet - Skuqjet

Kush mund ta perdore?

Lekurat qe kane intolerance per shkak te akneve.

Lekurat që kanë pesuar thatësi, intolerancë dhe acarime për shkak të terapisë farmaceutike kundër akneve (retinoidet. Antibiotikët )

Lekurat mikse dhe te yndyrshme

Perdorimi : Aplikoni
AC CREAM SPF 30+ në mënyrë uniforme në fytyrë ose trup, mundësisht 15-20 minuta
paraimit në diell. Riaplikoni pas 2 orësh ekspozim të ndodh.

Aplikimi i përsëritur është i nevojshëm para dhe pas notit, fërkimit dhe sportit.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi