Maskë peeling Ac

Detaje mbi produktin Maskë eksfoliuese e formuluar posaçërisht për lëkurën e yndyrshme dhe me akne me veprime...
Shitësi: FROIKA
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 3,120 ALL
Lek 3,120 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 3,120
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Maskë peeling Ac

Shitësi: FROIKA

Maskë peeling Ac

Lek 3,120

Shitësi: FROIKA

Maskë peeling Ac

Lek 3,120

Detaje mbi produktin
Maskë eksfoliuese e formuluar posaçërisht për lëkurën e yndyrshme dhe me akne me veprime rregulluese të sebumit falë glukonatit të zinkut dhe kaolinës që nuk ka. Kombinimi i ΑΗΑ-ΒΗΑ dhe kokrrave eksfoluese të Perlitit pastron thellësisht poret dhe redukton pamje defektet, duke e lënë lëkurën të butë dhe të lëmuar.

Kush mund ta perdore:
Lëkura e yndyrshme, e prirur ndaj akneve
Lekure me njollat ​​akneike (komedone, pustula, papula, nyje)
Lekure me poret e zmadhuara - shkëlqim i dukshëm
Lekure me preke - Skuqje

Si perdoret:
Aplikojeni maskën një ose dy herë në javë në lëkurë të asaj. Lëreni në fytyrë për rreth 5-10 minuta. Lagni duart dhe masazhoni butësisht. Shpëlajeni me ujë dhe thajeni lëkurën me kujdes. Aplikoni nje krem ​​hidratues.

Perberesit: Glukonat zinku, Kaolinë, AHA & BHA, kokrra të Perlitit, Bisabolol, Barishte shelgu.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi