Pas Nip Crilen Gel

Detaje mbi produktin Frezyderm – Pas Nip Crilen Gel Ky xhel nga Frezyderm është qetësues i cili...
Shitësi: FREZYDERM
Disponueshmëria: Jashtë në gjendje
Lek 950 ALL
Lek 950 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 0 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 950
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Pas Nip Crilen Gel

Shitësi: FREZYDERM

Pas Nip Crilen Gel

Lek 950

Shitësi: FREZYDERM

Pas Nip Crilen Gel

Lek 950

Detaje mbi produktin
Frezyderm – Pas Nip Crilen Gel
Ky xhel nga Frezyderm është qetësues i cili qetëson lëkurën nga dhimbja e sëmundjes nga kafshimi i infektuar.
Përbërësit aktiv bimor të xhelit sigurojnë mbrojnë anti-inflamatore dhe qetësojnë acarimin. Ky produkt është i sigurt për përdorim që nga dita e parë e lindjes së foshnjës.

Veçori të produktit
Unë për picikimin e insekteve, kontakti me kandilin e detit si dhe reaksioin nga kontakti me hithrën.
Zbut dhe freskon lëkurën.
Mbrojtje e lehtë anti bakteriale.
Qetëson irritimin dhe kruarjen.
Për fëmijë dhe të rritur.
Me lidhje bimore.
I pasur me Acid Gliciretinik dhe Pantenol.
Nuk përmban hidroksid amoni.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi