Shampo kundër zbokthit

Detaje mbi produktin Kin – Shampo kundër zbokthit Shampo Kin Caspiselen kundër zbokthit, pastron flokët duke u...
Shitësi: Kin
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 2,000
Lek 2,000
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 2,000
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Shampo kundër zbokthit

Shitësi: Kin

Shampo kundër zbokthit

Lek 2,000

Shitësi: Kin

Shampo kundër zbokthit

Lek 2,000

Detaje mbi produktin

Kin – Shampo kundër zbokthit

Shampo Kin Caspiselen kundër zbokthit, pastron flokët duke u kujdesur për lëkurën e kokës dhe duke i dhënë flokëve vitalitet, shkëlqim dhe forcë.
Ndihmon që fëmijët tuaj të gjithë të shkrifët dhe ju lehtëson nga ndjesia e kruajtjes dhe nga acarimi i skalpit.

Agjentët pastrues delikate dhe lëndë që hidratojnë flokët deri në thellësi, i japin atyre shkëlqim dhe butësi.

Efektiviteti është i vërtetuar klinikisht.
Perberesi kryesor: Sulfidi i selenit: 1,00 %

SI TË PËRDORET
Shkundni shishen përpara përdorimit. Lagni flokët me ujë përpara se t'i lani me shampo. Pasi të aplikohet, masazhoni mirë lëkurën e kokës me majat e gishtave për disa minuta, duke lejuar që të jetë aktiv të funksionojë. Më pas shpëlani flokët.
Aplikojeni 3-4 herë në javë duke alternuar me shampo të përditshme për 4 javë.

PARALAJMËRIME
Shundni para përdorimit. Ai përmban disulfid selen. Shmangni kontaktin me sytë dhe lëkurën e lëkurës. Në rast se kjo ndodh, shpëlajeni me ujë të bollshëm. Përdorimi i jashtëm.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi