Krem kundër njollave SPF 50

Detaje mbi produktin Froika – Krem Antispot SPF 50 Kremi Froika SunCare kundër njollave SPF 50+ ofron...
Shitësi: FROIKA
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 2,730 ALL
Lek 2,730 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 2,730
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Krem kundër njollave SPF 50

Shitësi: FROIKA

Krem kundër njollave SPF 50

Lek 2,730

Shitësi: FROIKA

Krem kundër njollave SPF 50

Lek 2,730

Detaje mbi produktin
Froika – Krem Antispot SPF 50
Kremi Froika SunCare kundër njollave SPF 50+ ofron Fotombrojtje të larta, me veprim zbardhues. Është i vetëm për lëkurat me njolla kafe, lëkurë me tendencë krijimin njollash.
Si rekomandohet të kalojë trajtimeve dermokozmetike ose pas peeling me lazer kanë nevojë për mbrojtje të veçantë.
Është pa paraben dhe rekomandohet për lëkurat e lëkurës hiper-reaktive ndaj diellit.
Rekomandohet për të ruajtur foshnjat ose fëmijët e tjerë nga ekspozimi i gjatë në diell.

Vetite e produktit:
Veprim zbardhues
Fotombrojtje është e barabartë në UVA/UVB
Mbrojtje nga efektet e dëmshme të rrezatimit të diellit te menjehershem (djegie nga dielli) ose akuza (fotoplakje - rreziku i kancerit të shkaktuar).
Rrit me natyrën e mbrojtjes së mbrojtjes kundër rrezatimit diellor UV dhe lufton plakjen e parakohshme.
Tekstura e shkëlqyer kozmetike, pa ngjyrë gjatë aplikimit, pa efekt yndyre, pa gjurmë të bardha
Ofron hidratim të thellë me kohëzgjatje të gjatë
Fotostabile, reziste ndaj djersës së ujit.

Perdorimi: Aplikoni SunCare SPF 50+ në mënyrë uniforme në fytyrë ose trup, mundësisht 15-20 minuta para ekspozimit në diell. Riaplikoni pas 2 orësh ekspozim të ndodh.
Aplikimi i përsëritur është i nevojshëm para dhe pas notit, fërkimit dhe sportit.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi