Locion për fëmijë me vaj kokosi

Detaje mbi produktin Kokoso – Locion për fëmijë me vaj kokosi Produktet e produkteve të kujdesit të...
Shitësi: Kokoso
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 2,200 ALL
Lek 2,200 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 2,200
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Locion për fëmijë me vaj kokosi

Shitësi: Kokoso

Locion për fëmijë me vaj kokosi

Lek 2,200

Shitësi: Kokoso

Locion për fëmijë me vaj kokosi

Lek 2,200

Detaje mbi produktin
Kokoso – Locion për fëmijë me vaj kokosi
Produktet e produkteve të kujdesit të duhur të Kokoso Baby vaj organik të kokosit me të lartë. Vaji i kokosit është një nga mënyrat më të përshtatshme për të mbrojtur fëmijët suaj. Ky vaj çudibërës natyral është në vend tropikale për shumë vite për të hequr dhe hidratuar lëkurën. Vaji i pastër i kokosit përmban një përbërës të acideve yndyrore, acidit lirik (ky kompleks magjik shërues gjendet edhe në qumështin e gjirit), si dhe acid kalik dhe acid kaprik. Këto acide yndyrore speciale, të cilat përbëhen nga molekula shumë të vogla dhe të lehta të absorbueshme, rilaksojnë dhe hidratojnë lëkurën tuaj.
Baby Lotion me bazë bimore hidraton dhe zbut lëkurën e foshnjës tuaj. Kokosi i vajit i bajames së ëmbël zbutin dhe ushqejnë lëkurën ndërsa sheqernat bimorë (*) kanë në mënyrë aktive funksionin e barrierës dhe të natyralës në parandalimin e dritës së ujit.

Veçori të produktit
Unë për lëkurën e kam të porsalindurit, të ndjeshme dhe të prirur për ekzemë.
Vegane.
Nuk ka asnjë substancë të dëmshme.
99% organik.
Testuar dermatologjikisht.
Pa alergjen.
(*) Sheqernat bimor: Sheqeri bimor i prekur me mjaltin, është një aktiv natyror i cili nxit hidratimin e prodhimit të saj dhe të produkteve mbrojtëse të mbrojtjes.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi