Bain Hidratation Nuit

Detaje mbi produktin Klorane – Bain Hydratation Nuit Kremi hidratues me lule misri ORGANIK dhe acid hialuronik...
Shitësi: KLORANE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 4,100
Lek 4,100
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 4,100
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 99 dollarë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.

Njoftim për vonesën e transportit Covid-19

Bain Hidratation Nuit

Bain Hidratation Nuit

Lek 4,100

Bain Hidratation Nuit

Lek 4,100

Detaje mbi produktin
Klorane – Bain Hydratation Nuit
Kremi hidratues me lule misri ORGANIK dhe acid hialuronik rihidraton, shëndosh dhe rigjeneron lëkurën gjatë gjumit.
Gjatë procesit të riparimit, është bërë në lulëzim, për të mbrojtur lëkurën nga oksidimi dhe për të rifilluar mikroqarkullimin e tyre. I gjithë nga 96% me përbërje natyrale, banja hidratuese organike me lule misri vepron si një përforcues natyral për të shprehur dhe përshpejtuar këtë proces. Aplikojeni para se të shkoni në shtrat, ky tekst me një tekst ultra të shkëlqyeshëm jep të gjitha gjërat që janë të saj. Tiparet janë të relaksuara, lëkura pushon dhe rigjenerohet, si pas një gjumi rigjenerues të natës*.
Avantazhi
Tekstura e tij e shkrirë jo komedogjene dhe me tolerancë të lartë mund të aplikohet në mbrëmje në një shtresë të hollë ose si maskë në një shtresë më të trashë, në fytyrë dhe qafë, duke ndjekur ritualin e Kloranit të shpjeguar brenda kasës.
Përfitimet
- Rihidraton: lëkura është e lagur gjatë gjithë natës falë acidit hialuronik hidratues.
- Të shëndosha: një gllënjkë ujë, lëkura është e mbushur dhe tiparet freskohen.
- Rigjeneron: e hidratuar dhe e rregulluar në mënyrë perfekte, rigjenerohet kur zgjoheni.

Nam tempus turpis dhe metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellenteske diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Komodous:
Comodous në tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Drostique Nam tempus turpis dhe metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellenteske Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Kozmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi