Shampo Bioactive Naturalis Nutritive

Detaje mbi produktin Farmagan – Shampo Bioactive Naturalis Nutritive 85% PËRBËRËS NATYROR Shampo e bardhë me bazë...
Shitësi: Farmagan
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,230 ALL
Lek 1,230 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Size: 100 ML
Nëntotali: Lek 1,230
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Shampo Bioactive Naturalis Nutritive

Shitësi: Farmagan

Shampo Bioactive Naturalis Nutritive

Lek 1,230

Shitësi: Farmagan

Shampo Bioactive Naturalis Nutritive

Lek 1,230
Size: 100 ML

Detaje mbi produktin

Farmagan – Shampo Bioactive Naturalis Nutritive

85% PËRBËRËS NATYROR
Shampo e bardhë me bazë keratin kashmiri, pastron flokët duke i rikthyer, forcën dhe shkëlqimin. Pastrimi i krijuar nga kjo formulë lejon rimbushjen me keratinë kashmiri në floke, duke i dhënë forcë dhe shkëlqim. Falë rigjenerimit të gjithëpërfshirës, ​​shton shkëlqim, ushqen, hidraton parandalon tharjen dhe brishtësinë. Përmirëson pamjen e brendshme. Pas përdorimit të shampos, ato rregullohen bukur, janë elastike dhe plot shkëlqim.

PËRFITIMET
Shampo keratine që pastron butësisht dhe i jep shkëlqim
E mbushur me keratine kashmiri qe rikthen hidratimin optimal
Ushqen thellësisht për të shtuar forcën dhe shkëlqimin
Hidraton për të shkruar në parandalimin e tharjes dhe brishtësisë
Unë jam për të gjitha llojet e gjërave, të veçanta të cilat janë të imet, dhe të tjera
I testuar dermatologjikisht; pa SLS/SLES, ngjyrosje, metale (nikel, kobalt, krom, paladium, merkur)
JO Ngjyrosës
Shampo specifik për flokët e trajtuar.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi