Brume Hydratante a la Pivoine

Detaje mbi produktin Klorane – Brume Hydratante a la Pivoine Krem hidratuese Peony ofron lehtësim të menjëhershëm...
Shitësi: KLORANE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 2,300 ALL
Lek 2,300 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 2,300
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Brume Hydratante a la Pivoine

Shitësi: KLORANE

Brume Hydratante a la Pivoine

Lek 2,300

Shitësi: KLORANE

Brume Hydratante a la Pivoine

Lek 2,300

Detaje mbi produktin
Klorane – Brume Hydratante a la Pivoine
Krem hidratuese Peony ofron lehtësim të menjëhershëm për lëkurën e ndjeshme në sprucim dhe hidratim 24-orësh.
Për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën e që të ndjeshme, KLORANE ka kremin hidratues me bozhure. Ky trajtim delikat me 98% ka me natyrale dhe i pasur me bozhure, perton shpejt ne lëkurë për të gjetur pamjen e menjëhershme. Kështu, qetësuar dhe e hidratuar, lëkura rifiton të gjithë rehatinë e saj natyrale. Tekstura e tij e lehtë dhe ultra e shpejtë shkrihet në lëkurë për ta mbështjellë atë me një aromë delikate me nota relaksuese të jaseminit dhe të trendafilit, pa mbetur një shtresë të yndyrshme ose ngjitëse.
Avantazhi
Krem hidratues, mbështjell lëkurën me një aromë delikate me nota të buta relaksuese të jaseminit dhe të trendafilit për të qetësuar trupin dhe mendjen.
Përfitimet
- Qetëues: falë bozhures së njohur për vetitë e saj të qetësuese, lëkura rifiton gjithë rehatinë e saj natyrale dhe qetësohet.
- Hidratues: i pasur me bozhure, mjegulla hidratuese zbut lëkurën e ndjeshme dhe e hidraton aty për 24 orë.
- Ultra-fresk: Moisturizing Mist kombinon një teksturë ultra të shpejtë, jo të yndyrshme dhe jo ngjitëse me një aromë delikate relaksuese.
FREKUENCA E PËRDORIMIT

Sa herë që shikon
Mjaftojnë 1 ose 2 spërkatje për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën e ndjeshme. Pasi të keni spërkatur llakun e bozhure në lëkurë, masazhoni porse përthithje edhe më të shpejtë.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi