Crème de Douche Fleur de Cupuacu

Detaje mbi produktin Klorane – Crème de Douche Fleur de Cupuacu I butë për lëkurën, kremi i...
Shitësi: KLORANE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,000 ALL
Lek 1,000 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,000
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Crème de Douche Fleur de Cupuacu

Shitësi: KLORANE

Crème de Douche Fleur de Cupuacu

Lek 1,000

Shitësi: KLORANE

Crème de Douche Fleur de Cupuacu

Lek 1,000

Detaje mbi produktin
Klorane – Crème de Douche Fleur de Cupuacu
I butë për lëkurën, kremi i dushit me lule Cupuaçu është formuluar posaçërisht për të larë dhe lëkurën e thatë në shumë të thatë. Kur filmi hidrolipidik i lekures dëmtohet, epiderma e mban ujin e dobët dhe elasticitetin e saj. Klorane ka zgjedhur Cupuaçu-n për vetitë e tij unike shije dhe nxjerr nga kjo arrë amazoniane një gjalpë bujar, të me acide yndyrore, 1.5 herë më shumë shije se gjalpi Shea. Duke e integruar në një formulë kremoze, të pasurit me aktivë natyralë me shije të mirë, kremi i dushit ndihmon epidermën të mbajë ujin, për lëkurën të hidratuar dhe të ketë në mënyrë të përsosur.
Avantazhi
Lëkura është e pastër, e mirë dhe e zbutur, në një aromë me nota qetësuese të freezisë, qumështit të pambukut dhe arrave Cupuaçu. I butë për lëkurën, kremi i dushit është eko-përgjegjës me formulën e tij të biodegradueshme.
Përfitimet
- Baza e tij e butë pastruese pa sapun, pastron lëkurën e që në shumë të thatë, pa irrituar.
- Ushqyes intensivisht: i pasur me gjalpë organike Cupuaçu dhe agjentë shumë ushqimore, kremi i dushit ushqen intensivisht dhe rimbush epidermën pas aplikimit.
- Relaksues: tekstura e tij kremoze dhe aromatike e shndërruar në një moment të vërtetë kujdesi dhe butësie.

Perdorimi:
Mund te perdoret cdo dite. Aplikoni pak sasi në të gjithë trupin. Shkumoni më pas shpëlajeni. E testuar dermatologjikisht, shpëlajeni në rast kontakti me sytë.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi