Maskë Cupuacu

Maska Masque au beurre de Capuacu BIO nga Klorane ofron ushqim dhe riparim për flokët shumë të...
Shitësi: KLORANE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 2,550 ALL
Lek 2,550 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 2,550
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Maskë Cupuacu

Shitësi: KLORANE

Maskë Cupuacu

Lek 2,550

Shitësi: KLORANE

Maskë Cupuacu

Lek 2,550

Maska Masque au beurre de Capuacu BIO nga Klorane ofron ushqim dhe riparim për flokët shumë të asaj që dhe të mos.

Klorane Masque au beurre de Capuacu BIO është karakteristika për rastet:
a. Flokë shumë të thatë
b. Flokë të dobët dhe të dëmtuar nga kompjuteri i shampove "agresive", krehja e përsëritur, rregullimi, krehja e dhunshme, perm, lyerja dhe çngjyrosje.
c. Flokë të thatë për shkak të ajrit të kondicionuar: dielli, ajri.
Maska Klorane Masque au beurre de Capuacu BIO është gjithashtu ideale për flokë kaçurrelë, kaçurrela ose kaçurrela.
Përbërësit kryesorë: Gjalpë Organike Cupuacu. Nga farat e tij nxirret një gjalpë i ftohtë i pasur me acide yndyrore me presion të ftohtë, i cili ndihmon me hidratimin.
Është dëshmuar të jetë efekt efektiv: 1.5 herë më mirë se gjalpi Karité (testi i tubave të ujit).

KËSHILLA PËR APLIKIM
Klorane Masque au beurre de Capuacu BIO ka një mënyrë të dobishme për të aplikuar:
Aplikojeni në të gjithë gjatësinë dhe majat e keq pasi keni shpëlarë dhe fshirë mirë. Lëreni për 5 minuta dhe shpëlajeni.
Maskë nate / Aplikojeni në flokë të thatë, lëreni gjatë natës dhe shpëlajeni.
Kujdes pa shpëlarje / Për flokë shumë të tilla që aplikoni një sasi të barabartë me një lajthi në të gjithë gjatësinë dhe majat, pa i shpalosur. Maskë mësuese dhe riparuese Klorane me gjalpë organike Cupuacu

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi