Shampo Detox Dry me Mente Ujore

Detaje mbi produktin Klorane – Shampo Detox Dry me Mente Ujore Ky shampo i thatë nga Klorane...
Shitësi: KLORANE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 800
Lek 800
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 800
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 99 dollarë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.

Njoftim për vonesën e transportit Covid-19

Shampo Detox Dry me Mente Ujore

Shampo Detox Dry me Mente Ujore

Lek 800

Shampo Detox Dry me Mente Ujore

Lek 800

Detaje mbi produktin
Klorane – Shampo Detox Dry me Mente Ujore
Ky shampo i thatë nga Klorane me bazë bimore heq papastërti nga lëkura e kokës, aty shpejt yndyrën e tij dhe freskuesit e flokëve e djersitur në pak minuta.
Pastron flokët dhe largon papastërtitë nga skalpi i kokës.
Përthith yndyrën e tepërt nga flokët.
Rifreskon flokët në vetëm pak minuta.
Nuk lë shenja të bardha në flokë.
Me aromë të shpejtë të nenexhikut.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar klinikisht.
Ky produkt është provuar tek femra e 82. Pas përdorimit të produktit 90% nga përdorimi i produktit prej 90% nga përdorimi i produktit dhe tire ishin më të shpejta.
Veçori të produktit
Nenexhiku: ndihmon për të detoksifikuar dhe pastruar flokët dhe skalpin e kokës.
Pudër ultra absorbuese: përth yndyrën e tepërt të yndyrës.
Menteja dhe vajrat esencial: freskojnë skalpin e kokës.
Përdorimi
Tundeni produktin parait. Spërkateni produkti në flokë të rrënjëve të rrënjëve. Lëreni të funksionojë 2 minuta dhe më ps përhapeni në flokë me duar ose me anë të një krehëri. Pa shpëlarje.

Nam tempus turpis dhe metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellenteske diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Komodous:
Comodous në tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Drostique Nam tempus turpis dhe metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellenteske Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Kozmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi