Heqja e grimit për sytë Bleuet Bio

Detaje mbi produktin Klorane – Heqja e grimit për sytë Bleuet Bio Pastrues i butë grimi dyfazor...
Shitësi: KLORANE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,300 ALL
Lek 1,300 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,300
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Heqja e grimit për sytë Bleuet Bio

Shitësi: KLORANE

Heqja e grimit për sytë Bleuet Bio

Lek 1,300

Shitësi: KLORANE

Heqja e grimit për sytë Bleuet Bio

Lek 1,300

Detaje mbi produktin
Klorane – Heqja e grimit për sytë Bleuet Bio
Pastrues i butë grimi dyfazor me lule misri nga kultivimi organik që heq make-up-in koment ose të pashkueshëm nga uji nga sytë e sytë dhe forcon qerpikët.
I formuluar për të respektuar sytë më të ndjerë, madje edhe ata që përdorin lente kontakti, fshirësi i grimit Organic Cornflower i papërshkueshëm nga uji është një zgjidhje dyfazore që eliminon në mënyrë të vazhdueshme dhe pa fërkuar make-up-in më kokëfortë*. Formula e saj është e pasur me ujë lule misri nga kultivimi organik, një lule e zgjedhur me kujdes më pak se 50 km nga fabrika jonë prodhuese për vetitë e saj të qetësuese dhe dekongjestive. Shumë i butë, heq make-up-in me një gjest dhe forcon qerpikët pa mbetur një shtresë të yndyrshme.
Avantazhi
I butë dhe efektiv, heqësi i grimit të syve të papërshkueshëm nga uji me lule misri të rritet në mënyrë organike heqsht lehtësisht make-up-in nga sytë e ndjerë dhe nga ata që përdorin le kontakt.
Përfitimet
- Pastrues make-up: heq pajisje-butësisht make-up* të qëndrojnë të papërshkueshme dhe të papërshkueshme nga uji.
- Fortifikimi: forcon qerpikët pa një shtresë të yndyrshme.
- Tolerant: i testuar nën kontroll dermatologjik dhe oftalmologjik. E krijuar për të minimizuar rrezikun e reaksioneve të shkaktuara dhe acarimit.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi