Farmagan - Bioactive Sun & Fitness Oil Spray SPF 15

Detaje mbi produktin Farmagan – Bioactive Sun & Fitness Oil Spray SPF 15 Spraj i papërshkueshëm nga...
Shitësi: Farmagan
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 3,360 ALL
Lek 3,360 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 10 ka mbetur në magazinë
Size: 200 ML
Nëntotali: Lek 3,360
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Farmagan - Bioactive Sun & Fitness Oil Spray SPF 15

Shitësi: Farmagan

Farmagan - Bioactive Sun & Fitness Oil Spray SPF 15

Lek 3,360

Shitësi: Farmagan

Farmagan - Bioactive Sun & Fitness Oil Spray SPF 15

Lek 3,360
Size: 200 ML

Detaje mbi produktin
Farmagan – Bioactive Sun & Fitness Oil Spray SPF 15
Spraj i papërshkueshëm nga uji me SPF 15 është projektuar për të gjitha llojet e produkteve dhe të grimcave. Mbron nga rrezatimi UVB dhe UVA, si dhe nga kripa dhe klori. Ai nuk përmban të përzgjedhur të jojobës dhe krundeve të orizit dhe vitaminës E. Vaji përthithet lehtë dhe shpejt në flokë. Falë përbërësve të pasur aktivë me pamje natyrale, ofron butësi dhe elasticitet, hidratues dhe rigjenerues të mbrojtjes dhe mendimit.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi