GEEK & GORGEOUS - A-Game 10 - Retinal

Emulsioni i lehtë me përmbajtjen e lartë retinAL për të gjitha shenjat e moshës. ***Ky produkt këshillohet...
Shitësi: GEEK & GORGEOUS
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 2,600 ALL
Lek 2,600 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 2,600
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
GEEK & GORGEOUS - A-Game 10 - Retinal

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - A-Game 10 - Retinal

Lek 2,600

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - A-Game 10 - Retinal

Lek 2,600

Emulsioni i lehtë me përmbajtjen e lartë retinAL për të gjitha shenjat e moshës.
***Ky produkt këshillohet për personat që kanë më parë retinoid (retinOL, retinYL, estere, tretinoin). Nëse jeni rekomandojmë, këshillojmë e A-Game 5.
Ndërkohë që retinOL kërkon 2 procese konvertimi për të arritur aktive, acid retinoik (aka tretinoin), retinAL kërkon vetëm 1 proces konvertimi në acid retinoik që është forma aktive që njohin qelizat e tjera. është vërtetuar klinikisht që retinAL është 11 herë i shpejtë se retinOL më shumë për rezultate. A-Game është një produkt i domosdoshëm antirrudhë, por ai ndihmon edhe me problematika të tjera të lekurave sic janë: hiperpigmentimi dhe lëkura e yndyrshme/akneike.
Pa mizori | Vegan | Pa aromë | Pa gluten | Pa vaj
Aplikoni një sasi sa një kokërr bizele në lëkurën tuaj në errësirë. Në rutinën tuaj fillimisht përdorni produkte gel, serum apo likuide të tjera përpara retinAL dhe pas tij vazhdoni me hidratues. Në mëngjes mëngjes me SPF.

Nëse jeni duke e përdorur A-Game për herë të parë, për 2 javët e para aplikohen 2-3 herë në javë dhe nëse tolerohet mirë nga lëkura, vazhdon një natë po e një natë për 2 javë të tjera.

Nëse cdo gje shkon mirë, është cdo natë retinAL-in.

***Mos e përdorni gjatë shtatëzanisë ose gjidhënies!

A-Game ka një ngjyrë të verdhë për shkak të retinAL-it që ka si përbërës. Bazuar në tonën, përthithet nga dhe nuk le shenja në lëkura.
përbërësit:
Retina 0.1% – përbërësi superstar antirudhë. Raporti rezultat/tolerancë është për tu admiruar midis të gjithë retinoideve topik.

Allanto dhe Panthenol – kompleksi klasik për qetësim të dhembrotjes së barrierës së saj.

Biosaccharide Gum 1 – një molekulë karbohidrate që ka efekte qetësuese që bën A-Game akoma edhe më delikat për lëkurën.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi