GEEK & GORGEOUS - B-Bomb Niacinamide

Niacindet janë një përbërës multifunksional, mjaft i njohur për normalizimin e poreve të zmadhuara, qetësimin e lëkurave...
Shitësi: GEEK & GORGEOUS
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,400 ALL
Lek 1,400 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,400
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
GEEK & GORGEOUS - B-Bomb Niacinamide

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - B-Bomb Niacinamide

Lek 1,400

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - B-Bomb Niacinamide

Lek 1,400

Niacindet janë një përbërës multifunksional, mjaft i njohur për normalizimin e poreve të zmadhuara, qetësimin e lëkurave me tendencë akneike, nuk ka barrierës së fundi dhe madje edhe për ndikimin e tij në reduktimin e kafeneve të hiperpigmentimeve/njollave. Kjo formulë përmban një sasi të përmbajtjes te niacinamideve, 10%, ideale për të lehtësuar pamjen e akneve dhe shenjave të tyre.

Për të rritur edhe përforëcuar edhe më tepër fuqinë e Niacinamideve, në këtë formulë u shtuan Zink PCA dhe Sarcosine. Të dy këta janë shtesë janë të njohur për vetitë e tyre në normalizimin e poreve, yndyrës dhe shenjave.
B-Bomb është një serum me një tekst të lehtë, e cila përthithet dhe hidraton lëkurën. Eshtë punuar shumë që tekstura të jetë mjaft elegante dhe të qëndroj mirë duke u bërë edhe produkte të tjera në rutinë dhe mos të rripet.

Pa mizori | Vegan | Pa fragranca dhe vajra esencial | Pa gluten | Malassezia pa | E sigurtë të përdoret në shtatëzani
version:
Aplikoni disa pika serumi në fytyrë pasi e keni kaluar atë, përpara se të produkteve të tjera në trajtë emulsionesh apo kremrash. Mund të përdoret si në rutinën e mëngjesit edhe të mbrëmjes.

Mund të përdoret vetëm, por edhe i kombinuar me produkte të tjera që nxisin më tepër vetitë e Niacinamideve. Një gjë perfekt do të ishte me serumet HA 5 Light/Rich.

Mos e merr atë direkt pas acideve eksfoluese ose pas Vitaminës C të pastër.

përbërësit:
Niacinamide 10% – Një tërësi multifunksionale normale poret e zmadhuara, qetëson lëkurën e irrituar, forcon barrierën mbrojtëse të mbrojtjes dhe redukton hiperpigmentimin.

Zink PCA – Një sëmundje dhe antibakteriale vetive dhe normalizues të yndyrës së Zink-ut dhe molekulës humektante që gjendet në lëkurë dhe quhet PCA (shkurtimisht – Pyrrolidone Carboxylic Acid). Pra, Zink PCA ka vetitë e të dyjave duke qënë miqësore me lëkurën, nuk e ka se atje dhe normalizon yndyrën.

Sarcosine – Përbërës derivat i amino-acidit që punon si një i ashtëquajtur “5α-reductase” – frenues duke thënë në normalizimin e prodhimit të yndyrës dhe të yndyrës së poreve.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi