Geek & Gorgeous - C-Glow RENEWED Vitaminë C

Vitamina C e riformuluar dhe me e stabilizuar ndaj oksidimit, me një jetëgjatësi 6 muaj nga të...
Shitësi: GEEK & GORGEOUS
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,800 ALL
Lek 1,800 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 4 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,800
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Geek & Gorgeous - C-Glow RENEWED Vitaminë C

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

Geek & Gorgeous - C-Glow RENEWED Vitaminë C

Lek 1,800

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

Geek & Gorgeous - C-Glow RENEWED Vitaminë C

Lek 1,800

Vitamina C e riformuluar dhe me e stabilizuar ndaj oksidimit, me një jetëgjatësi 6 muaj nga të dhënat e prodhimit!

Vitamina C e pastër (ose acidi ascorbic) është një formë e vitaminës C që ka studiuar klinikisht të provuara për 3 vetitë e saj të bukura:

antioksiduese – mbrojtje nga mjedisi, stresi oksidativ
nxit fillim e kolagjenit
redukton hiperpigmentimin duke e bërë këtë.
Për të ruajtur freskinë maksimale, ne e krijuar vitaminën C në sasi të vogla cdo javë. Ne gjithashtu i këshillojmë klintët që të vendosin në frigorifer vitaminën C ku do të ketë problem për 3 muaj.

Pa mizori | Vegan | Pa fragranca dhe vajra esencial | Pa gluten | Malassezia pa | E sigurtë të përdoret në shtatëzani
Aplikoni disa pika në fytyrën direkt pasi e ka kaluar atë, për të parë atë serume apo kremra të tjera të rutinës tuaj. Ideale për tu në mëngjes, por mund të alikohet edhe në errësirë ​​pa probleme. Duke qënë se formula e vitaminës C është ujore, ne rekomandojmë që të ketë serumin direkt në fytyrë dhe me dorën tjetër ta përhapni.

Jetegjatësia – 6 muaj pas prodhimit (e pahapur), por duke qenë për më shumë se 2 vite në treg, me siguri ju themi që i ka mbetur në frigorifer dhe i pahapur, ka shumë më tepër.
Aplikoni disa pika në fytyrën direkt pasi e ka kaluar atë, për të parë atë serume apo kremra të tjera të rutinës tuaj. Ideale për tu në mëngjes, por mund të alikohet edhe në errësirë ​​pa probleme. Duke qënë se formula e vitaminës C është ujore, ne rekomandojmë që të ketë serumin direkt në fytyrë dhe me dorën tjetër ta përhapni.

Jetegjatësia – 6 muaj pas prodhimit (e pahapur), por duke qenë për më shumë se 2 vite në treg, me siguri ju themi që i ka mbetur në frigorifer dhe i pahapur, ka shumë më tepër.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi