GEK & I MREKULLI - Qetësohu

Eksfoljues shumë i butë, i rekomanduar për lëkurat shumë të ndjeshme, me tendencë për t'u skuqur. Përmban...
Shitësi: GEEK & GORGEOUS
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,500 ALL
Lek 1,500 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,500
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
GEK & I MREKULLI - Qetësohu

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEK & I MREKULLI - Qetësohu

Lek 1,500

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEK & I MREKULLI - Qetësohu

Lek 1,500

Eksfoljues shumë i butë, i rekomanduar për lëkurat shumë të ndjeshme, me tendencë për t'u skuqur. Përmban 4% PHA+BHA t'i dhënë për një pamje që qetëson, mbron dhe hidraton aty.
Eksfoljues shumë i butë, i rekomanduar për lëkurat shumë të ndjeshme, me tendencë për t'u skuqur. Përmban 4% PHA+BHA t'i dhënë për një pamje që qetëson, mbron dhe hidraton aty.

PHA (Poly-Hydroxy Acid) janë “motrat miqësore” të AHA-ve që njësoj si ato largojnë qelizat e vdekura nga lëkura, por pa irrituar aty. PHA-të kanë edhe veti hidratuese dhe antioksiduese. BHA është një eksfoljues i butë dhe i njohur për vetitë e tij anti inflamatore.
version:
Përdoret direkt pasi pastroni fytyrën, si një tonik duke e aplikuar me pambuk ose direkt me duart tuaja. Prisni pak derisa të përthithet dhe pastaj aplikoni serumet ose kremrat e rutinës.

Mund të përdoret si after shave tek meshkujt edhe.

***produkti përmban BHA kështu që, mos e përdorni nëse jeni alergjik ndaj aspirinës.

GOOD TO KNOW – Calm Down ka vetëm acide që nuk e bëjnë lëkurën të ndjeshme ndaj rrezeve të diellit dhe do të ishte ideale të përdorej gjate stinës së verës. POR nuk e anashkalojmë në asnjë moment aplikimin e SPF cdo mëngjes.

përbërësit:
Gluconalactone + Acid Lactobionik (PHA) – Eksfoljues i butë që jo largon qelizat e vdekur nga sipërfaqja e vetëm e vetëm, por gjithashtu hidratojnë dhe japin mbrojtje antioksidante.

Salicilik acid (BHA) – Një acid i tretshëm në vaj që është njohur për vetitë e tij anti inflamatore.

Phragmites Kharka + Poria Cocos Extract – Ekstrakte natyrale që nuk kanë sinergji perfekte për të ulur ndikimin dhe për të mbështetur lëkurën për të përballuar stresin e jashtëm.

Nopal Cactus + Yeast Ekstrakt – Një veçori e veçantë dhe ekstrakteve të kaktusit dhe majës që ka peptide me peshë të ulët molekulare, karbohidrate dhe minerale që qetësojnë dhe hidratojnë lëkurën.

Panthenol – Përbërës klasik në kujdesin që ka veti qetësuese, hidratuese dhe mbrojtëse.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi