GEEK & I mrekullueshëm - Cheer Up

Eksfoljues me fortësi mesatare, i rekomanduar për lëkurat mikse me 6% Acid Mandelik + BHA, të cilat...
Shitësi: GEEK & GORGEOUS
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,500 ALL
Lek 1,500 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,500
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
GEEK & I mrekullueshëm - Cheer Up

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & I mrekullueshëm - Cheer Up

Lek 1,500

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & I mrekullueshëm - Cheer Up

Lek 1,500

Eksfoljues me fortësi mesatare, i rekomanduar për lëkurat mikse me 6% Acid Mandelik + BHA, të cilat janë në përmbajtjen e tyre njëra- të tjera në fotografi të dhe por brenda për t'i pastruar ato.
Teksturë e lëngshme, e cila përthithet dhe është krijuar për të trajtuar problemin e lëkurave/indyrshme në problemin e duhur. Kjo dyshe fantastike (acid mandelik dhe acid salicilik) vepron si në këmbë të ashtu edhe brenda saj dhe ka veti anti inflamatore dhe anti bakteriale.
version:
Rekomandohet të përdoret pasi pastrojmë fytyrën. Përdoreni si tonik, me një pambuk ose përhapje direkt me duar. Shmangeni rreth syve.

Mund ta përdorni cdo ditë në punë të tolerancës së juaj ose një herë në 2 ditë.

***Acidi Mandelik e bën lëkurën të ndjeshme ndaj diellit keshtu që duhet të ketë kremin e diellit në mëngjes.

përbërësit:
Acid Mandelik – Një alfa hydroxy acid AHA që vjen nga bajamet e hidhur, të cilat njihen edhe për vetitë anti bakteriale. Nuk është thjesht një eksfoljant që vepron në lufton, por edhe lufton aknet (Vecanërisht i rekomanduar në rastin e pustulave, por ndihmon edhe shumë noduse të inflamuara) ashtu si edhe shenjat post akne.

Acid Salicilik (BHA) – shumë të njohura si një acid i tretshëm në vaj dhe kështu penetron yndyrën e poreve për të shkuar në thellësi të tire dhe i pastron nga qelizat e vdekura dhe yndyra.

Sarcosine – Një përbërës aminoacid që ndihmon me normalizimin e yndyrës (pa e tharë lëkurën, por përmes frenuesit 5α-Reductase), ngushton poret e zmadhuara dhe njëtrajtëson tonalitetin e tyre.

Xylitylglucoside+Anhydroxylitol+Xylitol – Humektant me bazë sheqeri që rrit mundësitë për tu lidhur me ujin dhe përforcimin e barrierave të dëmshme.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi