GEEK & GORGEOUS - HA 5 Light

5 forma të ndryshme të acidit hialuronik në peshën e peshës molekulare dhe strukturës së tyre, bashkojnë...
Shitësi: GEEK & GORGEOUS
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,400 ALL
Lek 1,400 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,400
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
GEEK & GORGEOUS - HA 5 Light

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - HA 5 Light

Lek 1,400

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - HA 5 Light

Lek 1,400

5 forma të ndryshme të acidit hialuronik në peshën e peshës molekulare dhe strukturës së tyre, bashkojnë forcat për të na dhënë këtë formulë të pasur hidratuese, qetësuese dhe tonifikuese.
Acidi Hialuronik është një faktor hidratues natyral (NMF – Natural Moisturizing Factor) që mund të rrisë 1000 herë në vetvete. Formula e HA Light fokusohet versioni hidratues me peshë të lartë molekulare që hidraton në fillim dhe tek versioni ku molekulat e acidit hialuronik janë me peshë të mesme molekulare dhe të depërtojnë më thellë për të përforcuar barrierën mbrojtëse natyrale dhe mekanizmat e vetë-shërimit të tyre. saj.
Pa mizori | Vegan | Pa fragranca dhe pa vajra | Pa gluten | Malassezia pa | I sigurtë të përdoret në shtatëzani
version:
Aplikoni disa pika serumi direkt në lëkurë ose shtojani ato hidratuesit tuaj të preferuar dhe aplikojeni në lekurë zgjedhjen. Mund të përdoret në rutinën e mëngjesit dhe atë të mbrëmjes.

përbërësit:
Sodium Hyaluronate Crosspolymer – një gjeneratë e re e acidit hialuronik croos-linked, ku aftësitë lidhëse e tij me ujin është disa herë më e madhe se sa aftësitë lidhëse të acidit hialuronik të tyre. Gjithashtu, kjo formë ofron hidratim që zgjat më shumë në kohë.

Sodium Hyaluronate – Forma më e përhapur, formë kripe e acidit hialuronik që gjendet në këtë formulë për peshën e madhe dhe të vogël molekulare.

Tremella Fuciformis (Kërpudhë) – Ekstraktet e kërpudhës së njohur për vetitë lidhëse me ujin. Ato përbërës me bazë sheqeri duke përfshirë acidin në Glucuronic një nga përbërësit ndërtues të acidit hialuronik. Ajo është edhe një teksturë elegante, jo ngjitëse dhe ka veti të tjera antioksiduese.

Hydrolized Hyaluronic Acid – version me peshë të ulët molekulare i acidit hialuronik që është njohur për vetitë e tij të tjera për mbrojtjen e një sërë dhe mekanizmave të saj mbrojtëse.

Panthenol – Një pjesë klasike në kujdesin e saj që është njohur për vetitë qetësuese, hidratuese dhe mbrojtëse.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi