GEEK & GORGEOUS - Stacion Hidratimi - Hidratues

Një xhel-krem per lekurat mikse/yndyrshme dhe me tendence akneike, i lehtë dhe freskues me glicerinë hidratuese të...
Shitësi: GEEK & GORGEOUS
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,400 ALL
Lek 1,400 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,400
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
GEEK & GORGEOUS - Stacion Hidratimi - Hidratues

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - Stacion Hidratimi - Hidratues

Lek 1,400

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - Stacion Hidratimi - Hidratues

Lek 1,400

Një xhel-krem per lekurat mikse/yndyrshme dhe me tendence akneike, i lehtë dhe freskues me glicerinë hidratuese të standardit të artë dhe superstar-in Ectoin që mbron lëkurën dhe barrieren e saj.
50 ml
Lloji i krijuar: normale, e yndyrshme
Shqetësimi i mundshëm: mund të përdoret nga jashtë vëmendjes, duhet të merret parasysh nëse lëkura juaj është e prirur ndaj ekspozimit.
pa mizori | Vegan | Pa aroma dhe vajra esencialë | pa gluten | Malassezia-i sigurt | I sigurt përnë
si ta perdorim?
Aplikoni pas serumeve në mëngjes dhe/ose darke. Përdorni aq shumë ose aq pak sa ka nevojë për lëkura juaj.
Afati i ruajturs: 24 muaj nga prodhimi (i pahapur), 6 muaj PAO (periudha pas hapjes)
përberesit:
Glicerina – Një hidratues natyral, që lidh ujin, që është gjithashtu në lëkurën tonë. Është standardi i artit, hidratuesi më i provuar që përtej hidratimit të këtyre gjërave shkon. Ai mban lipidet e ndryshme midis dy tonave të një gjendjeje të pakët, mbron nga acarimi dhe ndihmon në rivendosjen e barrierës. 5% e glicerinës llogaritet si një sasi mesatare, ideale për lëkurat mikse/yndyrshme.
Ecto – Një mbrojtës i mahnitshëm, i gjithënshëm i tmerrshëm. Ky aktiv shumëfunksional i hulumtuar mirë ka veti antioksiduese, anti-inflamatore, mbrojtëse nga ndotja dhe drita, hidratues i pastër, riparues i barit si dhe veti anti-plakje.
Isosorbide Dicaprylate hidratues modern i Një dhe një molekulë ndërtuese e barrierave që funksionon veçori mirë me glicerinë. Dihet se rregullon Aquaporin-3, kanalet e rëndësishme të ujit dhe glicerinës në epidermë.
Xylitylglucoside + Anhydroxylitol + Xylitol – Një trio humectant me bazën e sheqerit që punon në sinergji me glicerinë për të rritur kapacitetin e tyre për lidhjen e ujit dhe për të krijuar barrierë të krijuar.
Bisabolol + Allantoin – Dy klasike për kujdesin e tyre, të njohura për aftësitë e tyre të qetësuara.
lista e plote per inci:

Ujë, C15-19 Alkane, Glicerinë, Kaprilik/Triglicerid Kaprik, PEG/​PPG/Polybutilene Glycol-8/​5/3 Glicerinë, Izosorbid Dikaprilat, Ektoinë, Xylitilglukozid, Bisabolol, Allantoin, Hydroksilitol, Anhidroksilit Kopolimeri i akriloildimetil taurat natriumi, kopolimer akriloildimetil taurat i amonit/kopolimer VP, glukozë, acid limoni, tokoferol, etilheksilglicerinë, fenoksietanol

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi