GEEK & GORGEOUS - Jelly Joker

Larës i butë që pastron në thellësi lëkurën duke hequr edhe make-up (përvec atij waterproof). Teksturë dhe...
Shitësi: GEEK & GORGEOUS
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,400 ALL
Lek 1,400 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,400
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
GEEK & GORGEOUS - Jelly Joker

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - Jelly Joker

Lek 1,400

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - Jelly Joker

Lek 1,400

Larës i butë që pastron në thellësi lëkurën duke hequr edhe make-up (përvec atij waterproof). Teksturë dhe kremoze që pastron pa e tharë lëkurën dhe pa të mbrojtur të mbrojturit e saj. Nuk djeg sytë, nuk shkumon dhe ka një pH të ulët, shumë miq me lëkuren, pH: 5 – 5.4. Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurave, edhe ato më të ndjeshmet.

Pa mizori | Vegan | Pa fragranca dhe vajra esencial | Pa gluten | Malassezia pa | E sigurtë të përdoret në shtatëzani
version:
Vendosim një sasi të vogël në duar dhe e aplikojmë në lëkurë të lagur. Fillim të masazhojmë mirë edhe në lidhje me syve dhe pastaj e shpëlajmë me ujë të rrjedhshëm.

Nëse nuk përdorni mbrojtës nga dielli apo make-up waterproof, Jelly Joker pastron cdo gjë vetëm me një larje. Në rast se përdorni mbrojtës nga dielli dhe/ose make-up waterproof, ne këshillojmë të përdorni Jelly Joker si larës të dytë ose të bëni double cleansing me duke e aplikuar 2 në lëkurë.

përbërësit:
PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides + Poloxamer 184 – surfaktantë (agjent pastrues) shumë delikate dhe efektive, të cilat janë të njohura për përdorimin e tyre të gjerë tek ujrat micelar.

Xylitylglucoside + Anhydroxylitol + Xylitol – Humektant që rrit lagështinë/hidratimin në lëkurë dhe forcon barrieren e krijimit gjithashtu. Ndihmon që laresi të jetë shumë i butë dhe hidraues.

Panthenol + Allantoin – Dy qetësues që janë Jelly Joker edhe më të butë dhe delikat.

lista e plotë përfshin: ujë, PEG-6 Gliceride kaprilike/kaprike, propanediol, metil gluceth-20, poloksamer 184, triglicerid kaprilik/kaprik, akrilate hidroksietil/kopolimer akriloildimetil taurat natriumi, kopolimer akriloildimetil taurat, ammoniumPakriloiltillomeril, amonimPakrilioletil, kopolimer, amonimPakrilioletil, kopolimer lglukozid , Anhidroksilitol, Xylitol, Acid citrik, Fenoksietanol, Etilheksilglicerinë

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi