GEEK & GORGEOUS - Hidratim i lëngshëm

GEEK GORGEOUS - Liquid Hydration Tonik me 5% panthenol, i cili është i njohur jo vetëm për...
Shitësi: GEEK & GORGEOUS
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,300 ALL
Lek 1,300 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,300
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
GEEK & GORGEOUS - Hidratim i lëngshëm

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - Hidratim i lëngshëm

Lek 1,300

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - Hidratim i lëngshëm

Lek 1,300

GEEK GORGEOUS - Liquid Hydration Tonik me 5% panthenol, i cili është i njohur jo vetëm për vetitë e tij hidratuese, por edhe qetësuese/shëruese dhe forcon barrierën e tyre. Shtimi i Alantoinës dhe komponentëve NMF (Natural Moisturizing Factors) përforcojnë akoma më shumë vetitë hidratuese dhe qetësuese.Cruelty free | Vegan | Pa fragranca dhe pa vajra | Pa gluten | Malassezia pa | I sigurtë të përdoret në shtatëzaniAplikimi: Pas pastrimit të aplikacionit direkt tonikun me një tampon pambuku ose me duart tuaja. Më pas vazhdon me rutinen tuaj të mëngjesit ose të errët.Nëse përdorni eksfoljantët kimik (Smooth Out, Cheer Up, Calm Down) rekomandohet të vendosen përpara dhe pastaj të vijohet me aplikimin e Liquid Hydration. Enjëjta gjë edhe nëse përdorni Vitaminën C (C-Glow). Aplikojmë përparaën C dhe pastaj Hidratimi i lëngshëm i Vitaminës.Lista e përbërësve: Ujë, Panthenol, Peg/Ppg/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glicerinë, Natrium PCA, Diglicerinë, Ure, Proteina të Orizit të Hidrolizuar, Sorbitol, Lizinë, PCA, Allantoin, Acid laktik, Tokoferol, Acid citrik, Etilheksilglicerinë, Fenoksietanol

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi