GEEK & GORGEOUS - Smooth Out

Eksfoljuesi më i fortë nga Geek & Gorgeous me 12% AHA + kompleksin qetësues nga bima Kaktus,...
Shitësi: GEEK & GORGEOUS
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,500 ALL
Lek 1,500 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,500
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
GEEK & GORGEOUS - Smooth Out

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - Smooth Out

Lek 1,500

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & GORGEOUS - Smooth Out

Lek 1,500

Eksfoljuesi më i fortë nga Geek & Gorgeous me 12% AHA + kompleksin qetësues nga bima Kaktus, të bëjnë një punë të shkëlqyer duke dhënë një cehre komplet të re brenda natës dhe lëkurës më të re nëse nuk do të shfaqet.

Është provuar klinikisht efikasiteti i sasive të përdorimit të acideve në këtë formulë. 12% i acidit glikolik dhe laktik largojnë qelizat e vdekura nga lëkura pa e irrituar atje.

version:
Rekomandohet të përdoret pasi pastrojmë fytyrën. Përdoreni si tonik, me një pambuk ose përhapje direkt me duar. Shmangeni rreth syve.

Mund ta përdorni duke filluar nga 1 në javë disa herë në zgjidhjen e nivelit të tolerancës së krijimit. Mund të keni disa pickime të vogla në momentin që ndodh, por është normale dhe largohet brenda disa minutave. Mund t'i shmangni pickimet nëse nuk është direkt në lëkurë që nuk përdorni eksfoljant të tjerë ose scrub gjatë kohës që përdorni Smoot Out.

***AHA e bën lëkurën të ndjeshmë ndaj diellit kështu që duhet të ketë kremi i diellit në mëngjes.

përbërësit:
Acid Glikolik – Acidi më i testuar dhe me efikasitet, i cili jo vetëm eksfoljon, por edhe nxit kolagjenin dhe redukton hiperpigmentimin, njollat ​​kafe.

Acidi Laktik – Acidi i dyte pas Glikolik-ut i njohur për efikasitetin e tij, por është edhe humektant.

Ekstrakt ka dhe majaje – Një gjë e veçantë, të cilat kanë peshë me të ulët molekulare, karbohidrate dhe minerale që nuk lejojnë irritimin e tyre.

Galactoarabinan – Ekstrakte të një polisakaridi natyral nga pemët e durëvë halorë që reduktojnë humbjen e ujit trans-epidermale dhe rrisin efikasitetin e eksfoljantëve.

Panthenol – Një përbërës klasin ne përkujdesjen e lëkurës që qetëson, hidraton dhe mbron lëkurën.

Xylitylglucoside+Anhydroxylitol+Xylitol – Humektant me bazë sheqeri që rrit mundësitë për tu lidhur me ujin dhe përforcimin e barrierave të dëmshme.

Sodium Hyaluronate Crosspolymer – Një gjenartë e re e acidit hialuronik crossed-linked, aftësitë hidratuese të tilla janë shumë herë më të mëdha se acidi hialuronik i tyre.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi