GEEK & I mrekullueshëm - Më pak stres - Betaglucan + Madecassoside

Një formulë e lehtë xheli me përmbajtjen e Beta-Glukan nga Tërshëra dhe Madecassoside nga Centella Asiatica për...
Shitësi: GEEK & GORGEOUS
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,600 ALL
Lek 1,600 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,600
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
GEEK & I mrekullueshëm - Më pak stres - Betaglucan + Madecassoside

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & I mrekullueshëm - Më pak stres - Betaglucan + Madecassoside

Lek 1,600

Shitësi: GEEK & GORGEOUS

GEEK & I mrekullueshëm - Më pak stres - Betaglucan + Madecassoside

Lek 1,600

Një formulë e lehtë xheli me përmbajtjen e Beta-Glukan nga Tërshëra dhe Madecassoside nga Centella Asiatica për të qetësuar dhe riparuar lëkurën.
Ne përdorim 0.2% Beta-Glukan dhe 0.3% Made-cassoside në këtë formulë. Përderisa numrat mund të mos jenë shumë të larta, kur bëhet fjalë për këto 2 elemente, janë të larta.

Studimet rezultat që Made-cassoside e yndyrë në masën 0.05% (për të prekur fillimin e malaninës së nxitur nga rrezatimi UV) ose 0.1% e miksuar me 5% vitaminë C për efekte antirudhë. 0.2% nga Made-cassoside ka efekte të hidratuese, mbrojtëse dhe qetësuese të djegies apo pickimit të lëkurave atopike apo psoriatike.
version:
Aplikoni disa pika në lëkurë pasi e keni kaluar atë. Mund të përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje.

përbërësit:
Made-cassoside – Një nga komponentët biologjik më aktiv të marrë nga bima mjeksore Centella Asiatika, e njohur edhe si Gotu Kola ose CICA. Ka veti shumë të mira shëruese të plagëve, qetësimit të tyre dhe veti antioksidues.

Beta-Glukan – Një supermolekulë që vjen nga Tërshëra dhe ka veti intensive shëruese, riparuese dhe qetësuese të lëkurës. Duke qenë se është se ka edhe veti hidratuese, ka treguar edhe benefite antirrudhë. është një molekulë polisakaride (sheqeri) e ngjashme me acidin hialuronik në strukturë dhe veti hidratuese të ngjashme me të ose edhe më të mira. Ndërkhë që fraksionet më të mëdha të Beta-Glukanit në dukë e hidratuar dhe qetësuar aty, fraksionet më të vogla të penetrojnë thellë (madje deri në dermë, e mesme e madhe) duke na dhënë përfitime shumë premtuese antirrudhë.

Saccharide Isomerate – Një molekulë karbohidrate identike me lëkurën tonë që ngjitet me lëkurën si magnet dhe e mban atë të hidratuar më gjatë se shumica e humektantëve të tjerë.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi