Gjenomask

Detaje mbi produktin Genove – Genomask Maskë fytyrë në formatin “peel off”, me përqendrim të lartë të...
Shitësi: Genove
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,900 ALL
Lek 1,900 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,900
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Gjenomask

Shitësi: Genove

Gjenomask

Lek 1,900

Shitësi: Genove

Gjenomask

Lek 1,900

Detaje mbi produktin
Genove – Genomask
Maskë fytyrë në formatin “peel off”, me përqendrim të lartë të Vitaminës C dhe acidit Hyaluronik. Stresi, një dietë e pabalancuar, ndotja e mjedisit dhe mungesa e gjumit mund të jetë në tonin dhe shkëlqimin e saj, e cila humbet vitalitetin dhe elasticitetin e saj. Raste të tilla një dozë shtesë hidratimi, shkëlqimi dhe rigjenerimi, për të rikthyer një pamje rinore, uniforme. Genomask, me 20% vitaminë C aktive, ciklodekstrinuar deri në 1,5%, në formulimin e tij, plus acidin hialuronik, stimulon sintezën e kolagjenit dhe elastinës, duke nxitur rikuperimin e tonit të lekures, qëndrueshmërinë dhe shkëlqimin.
Perdorimi: Aplikoni një shtresë të barabartë të maskës së fytyrës Genomask me vitaminë C në lëkurën e pastër të fytyrës dhe qafës. Lëreni të funksionojë për 20-30 minuta derisa thahet. Është e rëndësishme të pritet deri në momentin që maska ​​thahet për të siguruar depërtimin të gjithëve të saj aktivë në lëkurë. Hiqeni filmin nga qafa lart drejt ballit, duke punuar në mënyrë uniforme. Hiqni çdo gjë të vërtetë me ujë të bollshëm. Shmang aplikimin rreth syve dhe zonave me flokë.
Perberesit: Ujë, acid askorbik i ciklodekstrinuar, acid hialuronik, ekstrakt i farës chenopodium quinoa.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi