Maskë për fytyrën me vaj kërpi

Detaje mbi produktin Maskë për fytyrën me vajin e farës së kërpit Mesohemp Lehtësim i menjëhershëm për...
Shitësi: FROIKA
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 650 ALL
Lek 650 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 650
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Maskë për fytyrën me vaj kërpi

Shitësi: FROIKA

Maskë për fytyrën me vaj kërpi

Lek 650

Shitësi: FROIKA

Maskë për fytyrën me vaj kërpi

Lek 650

Detaje mbi produktin

Maskë për fytyrën me vajin e farës së kërpit Mesohemp
Lehtësim i menjëhershëm për lëkurën e ndjeshme, dehidratuar, te acaruar dhe te thate.
Një ampulë me të gjithë të sigurt, natyralë, në këtë maskë të patentuar me fletë bambuje, miqësore me mjedisin për të lehtësuar veten të lodhur dhe të ndjeshme. Hidraton dhe qetëson pajisjen.

Përdorimi i përditshëm ka kaluar afatgjata
- Mesohemp per fytyren, me vajin e fares se kerpit, rikthen ekuilibrin e trupit pasi jeni ekspozuar ndaj stresorëve të përditshëm. Duke balancuar yndyrën e trupit, maska ​​redukton duke krijuar një efekt forcues, ndërsa toninën e tyre të përgjithshme të trupit tuaj.

Një gjë e elementëve më të mirë të natyrës
- Përbërësit aktivë të maskës së fytyrës janë vaji i farës së kanabisit, hialuronati i natriumit, alantoina, tripeptidi i bakrit 1 dhe niacinamidi - që kanë në hidratimin e trupit, balancimin e yndyrës, zvogëlimin e rrudhave, e një efekti forcues. tonin e.

Si mund ta perdorni.
- Lani fytyren mire dhe e thani ate butesisht.
- Hapni paketimin e maskës së fletës dhe aplikojeni me kujdes në fytyrë.
-Qetesohuni për 20 minuta, ndërkohë që maska ​​e fytyrës po bën mrekullinë e saj duke lejuar që esenca të përthithet në lëkurë. Rezultatet e një lëkurë të hidratuar që duket më e fortë dhe një ton të përgjithshëm të trupit.

Korean Beauty Reinvented - Një nga kompanitë e para koreane të bukurisë që përdoret vajin premium të farës së kërkuar në një linjë kozmetike cilësore. Të gjitha produktet janë pa paraben dhe pa alkool. Ne besojmë se kur bëhet fjalë për bukurinë personale dhe kujdesin e tyre, nuk duhet të ketë kompromis.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi