Shampo për kontrollin e vajit Hexaphane

Detaje mbi produktin Shampo për kontrollin e vajit Noreva-Hexaphane Shampo Noreva Hexaphane Oil Pastron dhe purifikon skalpin...
Shitësi: KLORANE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,700 ALL
Lek 1,700 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,700
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Shampo për kontrollin e vajit Hexaphane

Shitësi: KLORANE

Shampo për kontrollin e vajit Hexaphane

Lek 1,700

Shitësi: KLORANE

Shampo për kontrollin e vajit Hexaphane

Lek 1,700

Detaje mbi produktin

Shampo për kontrollin e vajit Noreva-Hexaphane

Shampo Noreva Hexaphane Oil Pastron dhe purifikon skalpin e vajit, për shkak të specifikave të tij aktive dhe surfaktantëve.

Agjentë e butë pastrues i lë me një ndjesi freskuese gjatë gjithë kohës.
Për më tepër, normale sekretimin dhjamor, duke ndjesinë e irritimit ose të lëkurës në lëkurën e kokës për shkak të pranisë së yndyrës së tepërt. Kjo shampo është testuar dermatologjikisht dhe formula e tij është pa silikon dhe parabene.

Përshtatet për flokë të yndyrshëm; skalp të ndjeshëm
Mosha: 10+

Përfitimet kryesore: agjentë të butë pastrues, aktivë pastrues dhe rregullues të sebumit; Formula pa: silikon dhe parabene. të

Veçori të produktit:
-Derivatet e abietik dhe proteinat e sojës sigurojnë një rregullim të prodhimit të sebumit, sigurinë e acidit dhe volumit.
-Pidolatet e bakrit dhe zinkut jo vetëm që janë rregulluar të dhjamorit, por gjithashtu kanë një efekt aseptik. të

Përdorimi:
Aplikoni shampon Noreva Hexaphane Oil Control 2 deri në 3 herë në javë, duke alternuar me shampon ditore Hexaphane. të

Përbërësit:
AQUA (UJI), SODIUM LAURETH SULFATE, DECIL GLUCOSIDE, KOKAMIDOPROPIL BETAINE, ABIETOYL KALIUM PROTEIN E HIDROLIZUAR SOJE, KOKAMID DEA, GLICERIL LAURAT, PCA ZINK PCASODITRACIDE, DOMINTAID PER CA, PARFUM (PARFRANCE), SORBAT KALIUM.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi