Huile Ylang Ylang

Detaje mbi produktin Klorane – Huile Ylang Ylang Një vaj i lehtë-mbrojtës me dyll Ylang-Ylang që mbron...
Shitësi: KLORANE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 2,300
Lek 2,300
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 2,300
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 99 dollarë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.

Njoftim për vonesën e transportit Covid-19

Huile Ylang Ylang

Huile Ylang Ylang

Lek 2,300

Huile Ylang Ylang

Lek 2,300

Detaje mbi produktin

Klorane – Huile Ylang Ylang

Një vaj i lehtë-mbrojtës me dyll Ylang-Ylang që mbron flokët kundër tharjes dhe efekteve të dëmshme të
rrezeve UV, kripës, rërës dhe klorit.

Cfare?

-

Mburojë mbrojtëse
kundër UV, kripës, rërës dhe klorit

-

Ushqen
thellësisht flokët

-

Mbron nga zbehja
e ngjyrave

-

Formulë
rezistente ndaj ujit dhe vegan

-

Teksturë e lehtë,
flokët ndihen të butë, të mëndafshtë dhe rrezatues

-

Mund të përdoret
para, gjatë dhe pas ekspozimit në diell

-

Aromë me rërë të
ngrohtë, qumësht kokosi dhe ylang-ylang

SI TË PËRDORET

Spërkateni
në të gjithë flokët e që ose të lagur. Riaplikoni sa herë të jetë e
gjatë dhe pas ekspozimit në diell. Mos e shpëlani.

I pershtatshem per :

Flokë
natyralë, të trajtuar me ngjyra, të theksuara që janë të ekspozuar ndaj rrezeve
të dëmshme UV dhe elementë të tjerë të verës.

Nam tempus turpis dhe metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellenteske diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Komodous:
Comodous në tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Drostique Nam tempus turpis dhe metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellenteske Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Kozmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi