Furçë dhëmbësh për fëmijë 4+

Nuk dëmton smaltin e dhëmbëve të fëmijëve. Pastrues i së lartë të pllakëzave të dhëmbëve, duke përfshirë...
Shitësi: LACALUT
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 335
Lek 335
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 335
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 99 dollarë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.

Njoftim për vonesën e transportit Covid-19

Furçë dhëmbësh për fëmijë 4+

Furçë dhëmbësh për fëmijë 4+

Lek 335

Furçë dhëmbësh për fëmijë 4+

Lek 335

Nuk dëmton smaltin e dhëmbëve
të fëmijëve. Pastrues i së
lartë të pllakëzave të dhëmbëve, duke përfshirë edhe ato në vende të zgjidhjes.
Ka një efekt të lehtë të masazhues.

Fëmijët mbi 4 vjeç, janë
Gjithçka në mbarë botën rreth tyre, pastrimi i dhëmbëve është tashmë
pjesë e zakonit të tire dhe është koha për të zëvendësuar furçën “baby” me një
të rritur.

Karakteristikat e furçes Lacalut kids 4+ :Fëmija juaj do të kënaqet
duka e lidhur, pasi është kjo gjë për një fëmijë që ndjehet
familje “i/e rritur”, ashtu si babai dhe nëna e saj. Fijet e buta me prerje
konike të Lacalut 4+ dhe koka e vogël e
furçës pastrimin dhe depërtimin në hapësirën ndërmjet dhëmbit,
duke i masazhuar por mishrat. Kjo gjithashtu e bën furçën ideale për
higjienën dhëmbëve kur femijët e aparateve ortodontike.
Doreza e furçës është e madhe nga materiali jo rrëshqites.
Edhe furça Lacalut Kids+ ka në
fushës e dozimit të pastës së cila ia lehtëson fëmijët.

Nam tempus turpis dhe metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellenteske diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Komodous:
Comodous në tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Drostique Nam tempus turpis dhe metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellenteske Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Kozmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi