Klorane - Kapele keratine

Detaje mbi produktin Klorane - Kapele keratine I pasur me mikronutriente dhe keratinë, KeratinCaps punon nga brenda...
Shitësi: KLORANE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 2,500
Lek 2,500
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 2,500
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 99 dollarë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.

Njoftim për vonesën e transportit Covid-19

Klorane - Kapele keratine

Klorane - Kapele keratine

Lek 2,500

Klorane - Kapele keratine

Lek 2,500

Detaje mbi produktin
Klorane - Kapele keratine

I pasur me mikronutriente dhe keratinë, KeratinCaps punon nga brenda për të mbajtur flokë të fortë dhe të shëndetshëm.
Për t'i dhënë forcë dhe vitalitet të bardhë, Klorane Laboratories kanë marrë ushqimin plotësues KeratinCaps, i cili ka një formulë të plotë. Thelbësore për shëndetin e shëndetshëm, këto mikroelemente funksionojnë nga brenda për t'u kujdesur për flokët e lodhur ose ushqimin e shëndetshëm. Për të përfituar nga të gjitha gjërat e tij, rekomandohet një kurë 3-mujore, në masën e një kapsule në ditë.
Avantazhi
Një aleat i vërtetë i vitalitetit, KeratinCaps garanton optimale të ushqimit të nevojshëm për ruajtjen dhe mbrojtjen e flokëve dhe thonjve.
Përfitimet
- Ushqen: duke u siguruar mikronutrientët e tyre për këto gjëra të duhura, KeratinCaps ushqen flokët dhe të gjitha këto grimca nga brenda.
- Ruan: me veprimin e saj të brendshme dhe të synuar, formula e ruan forcën dhe vitalitetin e sapo ato rriten.
- Parandalon: suplementi dietik KeratinCaps plotëson mangësitë e lëndëve ushqyese dhe ndihmojnë trupin të funksionojë siç duhet. I kombinuar me Force Keratine, mbron nga brishtësia e kapilarëve.
Rezultatet
Rituali forcues dhe stimulues për flokët e lodhur.
Një kontribut optimal për një flokë të fortë:
- Keratinë, proteinë përbërëse e zë.
- Vitamina B6 kontribuon në sintezën normale të cisteinës, aminoacideve të squfurit.
- Vitamina B8 (Biotinë), Zink dhe Selen për flokë të shëndetshëm.
– Vitamina E ndihmon në eliminimin e stresit oksidativ.
– Vitamina B3 ndihmon në reduktimin e lodhjes.

1 . MERRNI
Merr 1 kapsulë në ditë me një gotë të madhe ujë.
2 . TRAJTIMI I REKOMANDUAR
Rekomandohet një kurë prej tre muajsh.

Nam tempus turpis dhe metus scelerisque placerat nulla deumantos solicitud felis. Pellentesque diam dolor, elementum etos lobortis des mollis ut risus. Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras loremos.Donec pretium egestas sapien et mollis. Pellenteske diam dolor cosmopolis etos lobortis.

Komodous:
Comodous në tempor ullamcorper miaculis
Mattis laoreet:
Pellentesque vitae neque mollis urna mattis laoreet.
Divamus de ametos:
Divamus sit amet purus justo.
Molestie:
Proin molestie egestas orci ac suscipit risus posuere loremous

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Drostique Nam tempus turpis dhe metus scelerisque placerat nulla deumantos
Pharetro Lorem Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Milancelos Donec pretium egestas sapien et mollis
Pellenteske Sedcus faucibus an sullamcorper mattis drostique des commodo pharetras
Proin Molestie Pellentesque diam dolor elementum etos lobortis des mollis
Kozmopolis Donec pretium egestas sapien et mollis

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi