SET hidratues

Detaje mbi produktet. JOWAE KREM hidratues LIGHT 40ml Krem hidratues per lekura normale mikse. I jep lekures...
Shitësi: JOWAÉ
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 2,750 ALL
Lek 2,750 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 2,750
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
SET hidratues

Shitësi: JOWAÉ

SET hidratues

Lek 2,750

Shitësi: JOWAÉ

SET hidratues

Lek 2,750

Detaje mbi produktet.
JOWAE KREM hidratues LIGHT 40ml

Krem hidratues per lekura normale mikse. I jep lekures
hidratimin e nevojshem, efekt mbushes dhe butesi.

Me permbajtje te Lumifenoleve dhe ujit te luleve te
Sakures i rikthejne lekures balancen.

- Lumifenole - veti antioksidante, nxit metabolizmin
qelizor dhe rregullon sintezen e melatonines.

- Uje nga lulet Sakura - hidratuese, rifreskuese dhe me
minerale esenciale.

- Glicerina vegjetale

- Vitamina E

Menyra e perdorimit.
Aplikohet ne mengjes dhe ne darke ne fytyre te paster.

*Produktet Jowae jane pa paraben, pa fenoksietanole, pa
vajra minerale, pa silikone dhe te patestuara ne kafshe.

JOWAE MOUSSE PASTRIMI MIKELAR * 150 ML

98% perberes me origjine natyrale
Antioksidues Lumifenole & Bozhure Imperial
Per fytyren dhe syte, delikat per lekurat me sensitive

Pastron dhe heq make up me lehtesi dhe butesi. Eliminon
papastertite dhe pluhurat nga ndotja e ambjentit. Lekura fiton rehati dhe
pasterti duke u ribalancuar. Perfundimi eshte nje leke e bardhe dhe plot
freski. Nuk irriton syte dhe nuk e than lekuren

E formuluar pa sapunina, SLS, SLES.
Menyra e perdorimit.
Aplikohet ne mengjes dhe te erret ne lekur te lagur me uje. Masazhohet dhe
shpelahet.

Perberesi kryesor:

- Lumifenolet antioksidante

- Bozhure perandorake

- Glicerinë vegjetale

- Saponina bimore

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi