Ndjekja organike e foshnjave në Formulën 2

Detaje mbi produktin Holle – Foshnja Organike Ndjek Formula 2 Organic Infant Follow On Formula 2 mund...
Shitësi: HOLLE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 2,150 ALL
Lek 2,150 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 10 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 2,150
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Ndjekja organike e foshnjave në Formulën 2

Shitësi: HOLLE

Ndjekja organike e foshnjave në Formulën 2

Lek 2,150

Shitësi: HOLLE

Ndjekja organike e foshnjave në Formulën 2

Lek 2,150

Detaje mbi produktin
Holle – Foshnja Organike Ndjek Formula 2
Organic Infant Follow On Formula 2 mund të përdoret si një tjetër pasjes me gji, ose nëse uria e foshnjës suaj nuk mund të plotësohet me Formul Organike të Foshnjave Holle 1.
Formula 2 mund të jepet që nuk ka 6 muaj dhe do të jetë më i sigurt për ushqimin tuaj dhe duhet të jetë pjesë e një diete të ekuilibruar.
Përdorimi
Përgatitja e menjëhershme – gati në pak minuta. Shto ujë të zier dhe perzieje mirë.

Përbërësit
Qumësht i skremuar**, pluhur hirrë* pjesërisht i demineralizuar, vajra bimore* (vaj palme*, vaj rapese*, vaj luledielli*), maltodekstrin*, qumësht pluhur i skremuar**, niseshte*, fosfat kalciumi, citrat natriumi, klorur kaliumi, kalcium karbonat, vitaminë C, laktat hekuri, vitaminë E, klorur natriumi, sulfat zinku, niacinë, kalcium-D-pantotenat, sulfat bakri, vitaminë A, vitaminë B1, vitaminë B6, sulfat mangani, vitaminë B2, jod kaliumi, acid folik, vitaminë K, selenat natriumi, vitaminë D.|*nga bujqësia organike|**nga bujqësia biodinamike.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi