Shampo me papirus

Detaje mbi produktin Klorane – Shampo me papirus Shampo e pasur me qumësht papirusi e formuluar për...
Shitësi: KLORANE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,300 ALL
Lek 1,300 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,300
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Shampo me papirus

Shitësi: KLORANE

Shampo me papirus

Lek 1,300

Shitësi: KLORANE

Shampo me papirus

Lek 1,300

Detaje mbi
produktin

Klorane – Shampo me papirus

Shampo e pasur me qumësht papirusi e formuluar për flokë të thatë dhe kaçurrela të
padisiplinuara. Ushqen dhe drejton flokët, i bën më të butë, më të lehtë për t'u stiluar dhe u jep shkëlqim.

I pasuruar me agjentë ushqimore, riparon dhe ushqen flokët thellë.

Laboratorët Klorane zgjodhën Cyperus
Esculentus L. mbi dhe midis më shumë se 80 varieteteve të papirusit për faktin
se eshte i pasur me perberes aktivë me veti mësuese dhe zbutëse. Unë formuloj
me një bazë pastruese shumë të butë, qumështi papirus riparon dhe zbut fibrën e
harkut. Rezultatet: skuqja kontrollohet, flokët janë të mëndafshtë dhe të butë,
stilimi bëhet më i lehtë dhe të qëndrojë gjithë ditës.

Përdorimi:
Aplikojeni në flokë të lagur, bëni shkumë dhe shpëlajeni. Nuk ka
nevojë të përsëritet. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni mirë. Unë kam
për përdorim të shpeshtë dhe për të gjitha llojet e zakonshme

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi