Xhel periokin

Detaje mbi produktin Kin – Xhel Perokin Prania e pllakës dentare është faktori kryesor në lidhje me...
Shitësi: Kin
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 700
Lek 700
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 700
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Xhel periokin

Shitësi: Kin

Xhel periokin

Lek 700

Shitësi: Kin

Xhel periokin

Lek 700

Detaje mbi produktin

Kin – Xhel Perokin
Prania e pllakës dentare është faktori kryesor në lidhje me sëmundjen e sëmundjeve më të përhapura: sëmundjet periodontale (që prek mishrat e dhëmbëve) dhe kaviteteve. Diglukonati i klorheksidinës ka një aktivitet të dëshmuar kundër pllakës.
Forcon tonifikon dhe pamjen, pamjen e mishrave të dhëmbëve dhe mukozave delikate.
Hidraton thellësisht dhe i jep elasticitet mukozës së gojës, duke qenë një ndjesi të menjëhershme rehati.
Promovon reduktimin e biofilmit dentar.
SI TË PËRDORET
Aplikoni xhelin dy ose tre herë në ditë me një furçë të butë ose pambuk, duke e masazhuar në mishrat e dhëmbëve. Ju gjithashtu mund të aplikoni me të gjithë në këtë e prekur, nëse gjendja e mishrave të dhëmbëve e lejon. Aplikoni për 1-2 javë, ose rekomandohet nga dentisti.
Përdorimi PERIOKIN HYALURONIC 1% GEL:
- Mos e shpëlani gojën.
- Mos i lani dhëmbët.
- Mos gëlltitni hani ose pini për të parë gjysmë ore.

PARALAJMËRIME
Mbajeni fëmijët e mëdhenj.
Në disa raste, mund të ndodhë një ndryshim i lehtë në shije, i cili zhduket shpejt.
Pas përdorimit të zgjatur dhe kontaktit me ushqimin ose pije të caktuara, të tilla si vera, kafeja apo duhani, mund të ndodhin çngjyrosje e dhëmbëve dhe mbushje. Kjo ngjyrosje nuk është e përhershme dhe mund të hiqet me profilaksinë e duhur dentare.
Mos e gelltit .

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi