Krem sensitive AR

Detaje mbi produktinFROIKA-Sensitive AR KremSensitive A -R është një krem ​​hidratues, qetësues I cili redukton skuqjet. Lëkura...
Shitësi: FROIKA
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 2,730 ALL
Lek 2,730 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 2,730
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Krem sensitive AR

Shitësi: FROIKA

Krem sensitive AR

Lek 2,730

Shitësi: FROIKA

Krem sensitive AR

Lek 2,730

Detaje mbi
produktinFROIKA-Sensitive AR KremSensitive A -R është një krem ​​hidratues, qetësues I cili redukton skuqjet. Lëkura e ndjeshme është më e prekur nga irritimet apo skuqjet dhe ky krem ​​ka veti të qetësohet dhe të normalizojë mikroqarkullimin dhe e bën lëkurën më pak të ndjeshme ndaj skuqjes. Zbut irritimet dhe redukton eritemen. Krem me një tekst të lehtë dhe përthithet shpejt nga lëkura.
Formuluar nga një përbërës e polisakarideve nga algat e detit, vitaminës C dhe flavonoideve të administrimit të skuqjes.
Përmban, Tyrosine-arginine lipobipeptide (CalmosensineTM), kufizon reaktivitetin e kësaj ndjeshme.
Acid Hialuronik, i cili njihet për vetitë hidratuese dhe rigjeneron indet duke luftuar irritimet dhe ndikimet.
Bisabolol, ekstrakt Glycyrrhiza glabra dhe vitaminë E, me veti hidratuese, zbutëse dhe antioksidante.
Pa arome. Pa paraben. Pa alkool. Pa lëndë irrituese.

Veçori të
produktitPër skuqje të
Telangjiektazitë
Lëkurë e ndjeshme për shumë të ndryshme
Rosacea (faza I dhe II)
Tharje e bëjnë
Ndjesi djegie, largje
Skuqje pas trajtimeve kale dhe kozmetike
Sasia: 40 ml

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi