Shampo Organic Aquatic Mint

Detaje mbo produktin Klorane– Shampo Organic AquaticMint Kjo shampo me efekt të pastër pastron thellësisht, detoksifikon lëkurën...
Shitësi: KLORANE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,300
Lek 1,300
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,300
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Shampo Organic Aquatic Mint

Shitësi: KLORANE

Shampo Organic Aquatic Mint

Lek 1,300

Shitësi: KLORANE

Shampo Organic Aquatic Mint

Lek 1,300

Detaje mbo produktin
Klorane– Shampo Organic AquaticMint

Kjo shampo me efekt të pastër pastron thellësisht, detoksifikon lëkurën e kokës
dhe eliminon grimcat ndotëse.

Një detoksifikues i vërtetë i mendimit, Shampo Organic Aquatic Mint është e mbushur me Mentha
aquatica L., një pjesë aktive e njohur për përqendrimin e lartë të
antioksidantëve. Ideale për banorët e qytetit, ky shampo do të pastrojë
intensivisht lëkurën e kokës dhe flokët e ekspozuar çdo ditë ndaj
ndotjes. Formula e tij e biodegradueshme me një bazë të butë pastruese
eliminon papastërtitë dhe detoksifikon, pa u zhveshur apo tharë. Të kaluarën,
fëmijët marrin frymë përsëri.

Flokët tuaj përmirësojnë nga një shtim i çliruar në një aromë të këndshme të
nenexhikut të grimcuar. Të freskuar dhe të pastruar, flokët janë të lehtë
dhe të ajrosur. Shampo është e plotë për flokë natyralë, të lyer
ose të theksuar.

Përfitimet.

- Pastrimi: tekstura e fundit pastron intensivisht skalpin dhe flokët e ekspozuar ndaj
efekteve tinëzare të ndotjes. Shampoja detoksifikon dhe largon papastërtitë,
madje grimcuar më pak të drejtë*, pa prishur ekuilibrin e saj
kokës.
- Freskues: ofron një ndjesi të vërtetë freskie** që forcon intensivisht dhe
çliron skalpin e kokës.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi