Shampo tërshërë organike

Detaje mbi produktin Klorane – Shampo për tërshërë Kjo shampo pediatrike me tolerancë të lartë, pastron, zbut...
Shitësi: KLORANE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,300
Lek 1,300
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,300
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Shampo tërshërë organike

Shitësi: KLORANE

Shampo tërshërë organike

Lek 1,300

Shitësi: KLORANE

Shampo tërshërë organike

Lek 1,300

Detaje mbi produktin
Klorane – Shampo për tërshërë

Kjo shampo pediatrike me tolerancë të lartë, pastron, zbut dhe mbron skalpin dhe flokët e të gjithë familjes, që nga mosha 3 vjeç.
Shampo organike me bollgur, por thjesht të gjitha llojet e tyre për të gjithë familjen, nga mosha 3 vjeç. Përfaqësues nga 87% përbërës me cilësi natyrale, formula e saj e biodegradueshme* dhe me toler të lartë pediatrike ofron butësi dhe mbrojtje edhe për flokët dhe skalpin më delikat. Ky shampo e merr butësinë e tij ekstreme nga anëtarët e aktivit të tërshërës është rritur në mënyrë organike dhe në një qark të shkurtër në jugperëndim të Francës. Ideale për përdorim të shpeshtë, lehtëson gjithashtu acarimin.
Të pastër, të zhdërvjellët dhe të pastër, rrobat e zbukuruara, fitojnë porësi falë kësaj formule tepër të butë të paketuar një shishe plastike 100% të riciklueshme .
Përfitimet.
- Larja e bute : baza e saj e butë pastrues pa surfaktantë sulfatorë pastron pa sulmuar lëkurën e kokës dhe flokët e të gjithë familjes, nga mosha 3 vjeç.
- Tolerancë e lartë: e testuar nën kontroll dermatologjik dhe është ideal për fëmijët nga mosha 3 vjeç.
- Zbutje: ekstrakti i tij i tërshërës nga kultivimi organik zbut, mbron dhe sjell elasticitet në flokë.
Perberesit
Agjentet hidratues : Glicerinë me dëshmi bimore që hidraton dhe zbut.
Tershera: Ne kultivojmë tërshërë në tokën tonë, në jugperëndim të Francës, sipas bujqësisë organike të certifikimit. Lloji Avena sativa L. është me karbohidrate, lipide dhe vitamina me veti të pasura.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi