Shampo Centaury

Detaje mbi produktin Klorane – Shampooing Centaury Shampo Organic Centaury rigjallëron shkëlqimin e gri, të bardhë ose...
Shitësi: KLORANE
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 1,300
Lek 1,300
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 1,300
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Shampo Centaury

Shitësi: KLORANE

Shampo Centaury

Lek 1,300

Shitësi: KLORANE

Shampo Centaury

Lek 1,300

Detaje mbi produktin

Klorane – Shampooing Centaury

Shampo Organic Centaury rigjallëron shkëlqimin
e gri, të bardhë ose bion platini duke neutralizuar zotëruar zverdhjen.

Ne kemi zgjedhur Knapweed ORGANIC, një burim i cianocentaureinës një pigment bimor me nuanca kaltërosh, i përdorur tradicionalisht për të rivendosur flokët, të argjendta në flokë të bardhë ose gri. Formula e Shampos kundër zverdhjes Klorane me Centaury ORGANIK i vesh flokët me
reflektime delikate të ftohta. Të butë dhe të lehtë për t'u krehur, flokët zbulojnë të gjithë bukurinë dhe shkëlqimin e tyre.
Avantazhet:
Një formulë me 86% përmban informacion natyrale për të
ringjallur bukurinë e gri.

Perfitimi:

- Pastron: formula e toleruar mirë pastron porsisht dhe
nuk sulmon flokët apo lëkurën e kokës.
- Neutralizon: formula e shamponit Organic Centaury neutralizon në mënyrë
aktive zverdhjen e keqe biondë të bardhë, gri dhe platin.
- Revive: shampoja ringjall dhe shkëlqimin e gri bukur dhe bjond. Centaury
përdoret tradicionalisht për të rivendosur intensitetin e plotë të ngjyrës tek
flokët gri dhe bjond.

Mund ta perdorni sa here
që kujdes

Aplikohet ne floke te lagur. Lëreni për 2 deri në 3 minuta. Shpëlajeni.

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi