Krem dielli me prekje mëndafshi me SPF 50

Detaje mbi produktin Froika – Krem dielli me prekje mëndafshi me SPF 50 Froika Hyaluronic Silktouch Antispot...
Shitësi: FROIKA
Disponueshmëria: Në magazinë
Lek 3,510 ALL
Lek 3,510 ALL
Të lutem nxito! Vetëm 5 ka mbetur në magazinë
Nëntotali: Lek 3,510
10 klientë po e shikojnë këtë produkt

Transport falas

Transporti standard falas për porositë mbi 5000 Lekë

Parashikohet të dorëzohet më 12/01/2022 - 15/10/2022.

Kthime Falas

Mëso më shumë.
Krem dielli me prekje mëndafshi me SPF 50

Shitësi: FROIKA

Krem dielli me prekje mëndafshi me SPF 50

Lek 3,510

Shitësi: FROIKA

Krem dielli me prekje mëndafshi me SPF 50

Lek 3,510

Detaje mbi produktin
Froika – Krem dielli me prekje mëndafshi me SPF 50
Froika Hyaluronic Silktouch Antispot 50+, është një krem ​​i kundër diellit kundër njollave me prekje nga kadifeja, i formuluar duke përdorur teknologjinë e elastomer të gjeneratës së tretë, ofron mbrojtje primare nga rrezet e diellit UVA dhe UVB, dhe në nivel të dytë nga radikalet e lira dhe dëmtimet e mbrojtjes nga dielli si dhe mbrojtja e ADN-së dhe qëndrueshmërisë së efektit të faktorëve të komponentit Indanone.
Siguroni mbulim efektiv të papërsosmërive të lëkurës si puçrrat ose kontrollin e uniformitetit të tonit te lekures ( njolla kafe, njolla aknesh) .
Ka një tekst të yndyrshëm dhe është një produkt ideal për hidratimin e përditshëm, kujdesin dhe pastërtinë e tij duke mbajtur një efekt mat.
Kush mund ta perdore?
Lëkurat e ndjeshme, të prirura ndaj sëmundjeve dhe reaktive
Lëkura e yndyrshme e prirur ndaj akneve
Lekura me dermatit të përkeqësuar (melasma, herpes, rosacea, vitiligo, lupus eritematoz etj.)
Fotodermatiti idiopatik (skuqja polimorfe e diellit)
Kloazma ("maskë thyere")

Vecorite e produktit.
Siguron një spektër të gjerë dhe mbrojtje ekuivalente nga rrezatimi UVA dhe UVB.
Mbron kundër efekteve të dëmshme të menjëhershme (djegiet nga dielli) dhe afatgjata (foto plakja , imunosupresioni, reaksionet e ndjeshme ndaj diellit) të dëmshme të ekspozimit ndaj rrezatimit të diellit.
Rrit mbrojtjen natyrale të mbrojtjes dhe ruajtjen staminale kundër rrezatimit UV të diellit.
Mbron ADN-në
Ofron veprim anti-plakje
Veprim kundër rrudhave – të pabarabarta e të krijuara dhe shenjat e kundërta të pakësuara.
Lajme e bukur kozmetike jo e yndyrshme
Lëkura duket e mëndafshtë dhe mat
Sintezë fotostabile – Rezistente ndaj ujit dhe djersitjes

Politika e Kthimit

Ju mund t'i ktheni shumicën e artikujve të rinj, të pahapur brenda 30 ditëve pas dorëzimit për një rimbursim të plotë. Ne do të paguajmë gjithashtu kostot e transportit të kthimit nëse kthimi është rezultat i gabimit tonë (keni marrë një artikull të pasaktë ose me defekt, etj.).

Ju duhet të prisni që të merrni rimbursimin tuaj brenda katër javësh nga dhënia e paketës tuaj dërguesit të kthimit, megjithatë, në shumë raste do të merrni një rimbursim më shpejt. Kjo periudhë kohore përfshin kohën e tranzitit që ne të marrim kthimin tuaj nga dërguesi (5 deri në 10 ditë pune), kohën që na duhet për të përpunuar kthimin tuaj pasi ta marrim atë (3 deri në 5 ditë pune) dhe kohën që duhet banka juaj për të përpunuar kërkesën tonë për rimbursim (5 deri në 10 ditë pune).

Nëse keni nevojë të ktheni një artikull, thjesht identifikohuni në llogarinë tuaj, shikoni porosinë duke përdorur lidhjen "Përfundoni porositë" nën menynë Llogaria ime dhe klikoni butonin "Kthejeni artikullin(ët). Ne do t'ju njoftojmë me e-mail për rimbursimin tuaj pasi të kemi marrë dhe përpunuar artikullin e kthyer.

Transporti

Ne mund të dërgojmë në pothuajse çdo adresë në botë. Vini re se ka kufizime për disa produkte dhe disa produkte nuk mund të dërgohen në destinacione ndërkombëtare.

Kur bëni një porosi, ne do të vlerësojmë datat e transportit dhe dorëzimit për ju bazuar në disponueshmërinë e artikujve tuaj dhe opsionet e transportit që zgjidhni. Në varësi të ofruesit të transportit që zgjidhni, vlerësimet e datës së transportit mund të shfaqen në faqen e kuotave të transportit.

Ju lutemi vini re gjithashtu se tarifat e transportit për shumë artikuj që ne shesim janë të bazuara në peshë. Pesha e çdo artikulli të tillë mund të gjendet në faqen e tij të detajeve. Për të pasqyruar politikat e kompanive të transportit që ne përdorim, të gjitha peshat do të rrumbullakosen në paundin tjetër të plotë.

Produkte të ngjashme

Produktet e shikuara së fundmi