Aktiv and Gentle White Toothpaste

Detaje mbi produktin Lacalut – Aktiv and Gentle White Toothpaste Aktiv and Gentle White është pastë dhëmbësh...
Brandi: LACALUT
Gjendja: Ka gjendje
Lek 550 ALL
Lek 550 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 550
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Aktiv and Gentle White Toothpaste

Vendor: LACALUT

Aktiv and Gentle White Toothpaste

Lek 550

Vendor: LACALUT

Aktiv and Gentle White Toothpaste

Lek 550

Detaje mbi produktin
Lacalut – Aktiv and Gentle White Toothpaste
Aktiv and Gentle White është pastë dhëmbësh formulë e re e pasur me acid hialuronik posaçërisht për njerëzit që janë të prirur për sëmundje inflamatore të mishit të dhëmbëve dhe që kërkojnë të ruajnë bardhësine natyrale të dhëmbëve.
Mbrojtja e mishrave të dhëmbëve nga pasta e dhëmbëve Aktiv and Gentle White zhvillohet në bazë të recetës klasike Lacalut aktiv.
Përbërja kryesore e pastës plotësohet nga acidi hialuronik i cili hidraton mukozën e gojës.
Antiseptiku në pastë zvogëlon në mënyrë efektive bakteret që shkaktojnë inflamacion.
Laktat alumini zvogëlon ndjeshëm gjakderdhjen e mishit të dhëmbëve.
Fluori forcon smaltin dhe mbron nga kariesi.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products