Kelual DS Foaming Gel

Detaje mbi produktin DUCRAY - Kelual DS Foaming GelDucray Kelual DS Foaming Gel është një xhel i butë...
Brandi: DUCRAY
Gjendja: Ka gjendje
Lek 2,100
Lek 2,100
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 2,100
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Kelual DS Foaming Gel

Vendor: DUCRAY

Kelual DS Foaming Gel

Lek 2,100

Vendor: DUCRAY

Kelual DS Foaming Gel

Lek 2,100

Detaje mbi produktin
DUCRAY - Kelual DS Foaming GelDucray Kelual DS Foaming Gel është një xhel i butë pastrues i krijuar posaçërisht për lëkurën e thatë dhe të irrituar që shfaq skuqje ose irritim. Duke qenë pa sapun, pa aroma dhe hipoallergjike, kjo formulë e testuar dermatologjikisht pastron butësisht dhe qetëson lëkurën e fytyrës dhe trupit, duke kufizuar njëkohësisht përhapjen e mikroorganizmave të këqij që shkaktojnë acarim dhe parehati.Veçoritë e produktit-pastron, qetëson dhe hidraton lëkurën-eliminon mikroorganizmat irritues-Formuluar pa: parfum, sapun-Pirokton olamina njihet për eliminimin e infeksioneve mykotike që irritojnë lëkurën-Glicerina forcon dhe forcon barrierën e lagështisë së lëkurës
Përdorimi

Masazhoni xhel shkumës Ducray Kelual DS në lëkurë të lagur. Shpëlajeni me ujë të vakët.Përbërësit

WATER (AQUA), LACTAMIDE MEA, SODIUM COCOAMPHOACETATE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, DECYL GLUCOSIDE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, POLYSORBATE 20, SODIUM CHLORIDE, CITRIC ACID, ASCORBYL PALMITATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, GLYCERYL OLEATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LECITHIN, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, PIROCTONE OLAMINE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, ZINC GLUCONATE

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products