Q+A - Vitamin C Brightening Serum

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK) Rifreskoni lëkurën tuaj me këtë serum me antioksidantë dhe me efekt...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 1,250
Lek 1,250
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Size: 30 ML
Subtotal: Lek 1,250
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A - Vitamin C Brightening Serum

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Vitamin C Brightening Serum

Lek 1,250

Vendor: Q+A Skincare

Q+A - Vitamin C Brightening Serum

Lek 1,250
Size: 30 ML

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar (UK)

Rifreskoni lëkurën tuaj me këtë serum me antioksidantë dhe me efekt hidratues. Formula unike është e lehtë dhe përthithet shpejt nga lëkura, por siguron hidratimin që pritet nga kremi juaj i përditshëm i preferuar. Vitamina C së bashku në një kombinim të Dheut Vullkanik dhe Acideve Hialuronike, siguron që të jetë shumë efektive kundër lëkurës së përgjumur dhe të maturuar, nga pika e parë deri në pikën e fundit!

 

  1. 98.6% Formulë Natyrale
  2. Cruelty Free  
  3. Pa alkool  
  4. Pa aromë  
  5. Vegan Friendly 

 

Përdorimi:

Aplikohet në lëkurën e pastër para ose në vend të kremit hidratues, në mëngjes dhe në mbrëmje. Kjo formulë unike me shumë efekt hidratues është një kombinim ndërmjet një serumi dhe kremi hidratues.

Vitamina C ☀️

Në disa raste është quajtur fuqia kundër plakjes, Vitamina C është një antioksidant i fuqishëm që mund të ndihmojë në përmirësimin e pigmentimit te lëkurës, njëtrajtësinë e tonit të lëkurës, stimulimin e prodhimin e kolagjenit dhe zvogëlimin e dukshëm të rrudhave. Ndërsa Vitamina C mund të bëhet e paqëndrueshme kur ekspozohet nën efektin e rrezeve ultraviolet (Diellit), ujë dhe ajër, duke ndryshuar ngjyrën dhe duke reduktuar efektivitetin e saj, Q+A përdor një paketim të veçantë për ta mbajtur produktin shumë të qëndrueshem.

Dheu Vulkanik

Ndërsa mund të keni vënë re Vullkanet me shpërthimet e parashikueshme të llavës, Dheu Vullkanik është ai që ndihmon në mbajtjen e Vitaminës C shumë të qëndrueshme! Ai e bën këtë duke krijuar një barrierë për të mbrojtur ingredientin nga ekspozimi dhe oksidimi ose ndryshimi i ngjyrës, pa ndikuar në përbërësit e tjerë në këtë serum, kështu që merrni të gjitha përfitimet nga çdo aplikim.

Acid Hialuronik

Acidi Hialuronik rigjeneron, hidraton dhe promovon lëkurën e shëndetshme. Acidi Hialuronik gjithashtu është i njohur për qasjen e tij anti-rrudhë, duke e bërë atë një përbërës kyç për lëkurën e maturuar.

 

Përbërësit: Ujë , Triglicerida Kaprilik/Kaprik, Izomil Laurate, Poligliceril-4 Diizostearat/Polihidroksistearat/Sebakat, Glicerina, Skualan, Sulfat Magneziu, Acid Askorbik, Acid Hialuronik, Amilopektinë, 1,2-Hekzanediol Etilheksilglicerina, Fenoksietanol, Tokoferol, Acid Citrik

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products