Q+A Skincare Heroes Set

Seti Skincare Heroes përmban Larës për fytyrën me Acid Hialuronik, Tonik i përditshëm me Niacinamide, Serum zbardhues...
Brandi: Q+A Skincare
Gjendja: Ka gjendje
Kategoria e produktit: Dermokozmetika
Lek 3,500 ALL
Lek 3,500 ALL
Mbylle porosinë vetëm 9 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 3,500
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Q+A Skincare Heroes Set

Vendor: Q+A Skincare

Q+A Skincare Heroes Set

Lek 3,500

Vendor: Q+A Skincare

Q+A Skincare Heroes Set

Lek 3,500

Seti Skincare Heroes përmban Larës për fytyrën me Acid Hialuronik, Tonik i përditshëm me Niacinamide, Serum zbardhues me Vitaminë C dhe Hidratues për fytyrën me Ceramide, me një paketim të përshtatshëm për dhurata.

Ky set dhuratash përmban:

Larës për Fytyrën me Acid Hialuronik 75 ml

Ky larës me veti hidratuese pastron lëkurën nga papastërtitë dhe e lë atë të butë.

Përdorimi: Masazhojeni xhelin larës në lëkurën e lagur. Pastrojeni duke e larë me ujë të ngrohtë. Këshillohet të përdoret në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit: Aqua (Ujë), Coco-Betaine, Glycerin, Propanediol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hyaluronate, Sodium Gluconate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Sodium Hydroxide, Cocamidopropyl Betaine

 

Tonik me Niacinamide 100 ml

Ky tonik i përditshëm ka veti anti-rrudhë, qetësuese ndaj lëkurës dhe akneve, duke zvogëluar gjithashtu edhe madhësinë e poreve. Aplikohet pas larësit.

Përdorimi: Aplikoni disa pika në një pambuk dhe vendoseni butësisht në lëkurën tuaj, për të ndihmuar në heqjen e makeup-it dhe papastërtive të lëkurës.

Përbërësit: Aqua (Ujë), Aloe Barbadensis (Gel aloe vera) Leaf Juice, PEG-6 Caprylic/ Capric Glycerides, Glicerini, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Xylitol, Ekstrakt i Lonicera Caprifolium (Lule mollë), Ekstrakt i Lonicera Japonica (Lule mollë), Betaine, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Acidi Citrik

 

Serum me Vitaminë C 30 ml

Ky serum zbardhues është i pasur me vitaminë C dhe antioksidantë, duke ndihmuar në njëtrajtësimin e tonit të lëkurës, përmirësimin e rrudhave dhe shenjave dhe stimulimin e prodhimit të kolagjenit. Aplikohet pas tonikut.

Përdorimi: Aplikohet në lëkurën e pastër para kremit hidratues, në mëngjes dhe në mbrëmje.

Përbërësit: Ujë, Triglicerida Kaprilik/Kaprik, Izomil Laurate, Poligliceril-4 Diizostearat/Polihidroksistearat/Sebakat, Glicerina, Skualan, Sulfat Magneziu, Acid Askorbik, Acid Hialuronik, Amilopektinë, 1,2-Hekzanediol Etilheksilglicerina, Fenoksietanol, Tokoferol, Acid Citrik

 

Krem hidratues për Fytyrën me Ceramide 50 g

Ky krem hidratues mbron barrierën e lëkurës dhe i jep shkëlqim. Përmirëson rrudhat, elasticitetin e lëkurës dhe nivelin e hidratimit. Aplikohet pas serumit.

Përdorimi: Aplikoni një shtresë të hollë të kremit në lëkurë të pastër. Për efekt më intensiv këshillohet të përdoret në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit: Aqua (Ujë), Glicerini, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Vaj luledielli) Oil, Vitis Vinifera (Vaj rrushi) Oil, Ananas Sativus (Ekstrakt ananasi) Fruit, Ceramide NP, Squalane, Carbomer, Simmondsia Chinensis (Vaj fara jojobe), Gliceride të vajit të ullirit, Sodium Stearoyl Glutamate, Coco-Glucoside, Alkol benzilik, Alkol kokosi, Sodium Gluconate, Cyclodextrin, Acidi dehidroacetik, Sodium Hydroxide

 

Këto produkte janë të përshtatshme për veganët. Produktet Q+A nuk testohen mbi kafshët dhe asnjëherë nuk do të testohen.

Prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products