Duo Clean Toothbrush

Detaje mbi produktin Lacalut – Duo Clean Toothbrush Duo Clean është furçë dhëmbësh e cila ka në...
Brandi: LACALUT
Gjendja: Ka gjendje
Lek 330
Lek 330
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 330
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
Duo Clean Toothbrush

Vendor: LACALUT

Duo Clean Toothbrush

Lek 330

Vendor: LACALUT

Duo Clean Toothbrush

Lek 330

Detaje mbi produktin
Lacalut – Duo Clean Toothbrush
Duo Clean është furçë dhëmbësh e cila ka në përbërje fibra të markës Tynex të përpunuar posaçërisht nga DuPont dhe dorezë e bërë nga material jo i rrëshqitshëm.
Prerje në formë X të fijeve të forta në zonën e mesit e cila siguron një pastrim cilësor të sipërfaqes së dhëmbëve dhe hapësirave ndërmjet dhëmbëve.
Në pjesën e prapme të kokës së furcës, përmban sipërfaqe të veçantë të gomës e cila lejon të hiqni shtresën bakteriale nga sipërfaqja e gjuhës.
Furça është projektuar për kujdesin sistemik oral.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products