White

White, pastë dhëmbësh zbardhuese është dizenjuar për veprimin pastrues, zbardhues dhe mbrojtës ndaj kariesit të dhëmbëve. Smalti...
Brandi: LACALUT
Gjendja: Ka gjendje
Lek 480 ALL
Lek 480 ALL
Mbylle porosinë vetëm 5 kanë ngel në stok!
Subtotal: Lek 480
10 customers are viewing this product

Posta falas

Posta falas për porosi me vlerë mbi 5000 Lekë

Lexo politikat e kthimit

Mëso më shumë
White

Vendor: LACALUT

White

Lek 480

Vendor: LACALUT

White

Lek 480

White, pastë dhëmbësh zbardhuese është dizenjuar për veprimin pastrues, zbardhues dhe mbrojtës ndaj kariesit të dhëmbëve. Smalti i dhëmbëve dobësohet nga efekti rimineralizues dhe kështu bëhet më rezistent ndaj kariesit të dhëmbëve. Pasta përmban një komponent tkurrës që zvogëlon gjakrrjedhjen. Doni dhëmbë më të bardhë por jeni të shqetësuar për efektet negative të zbardhimeve profesioanale? Pasta zbardhuese Lacalut zbardh dhëmbët tuaj pa përdorimin e peroksidit të hidrogjenit, pra është i sigurtë për përdorim dhe pa efekte anësore. Ajo rivendos bardhesinë natyrale të dhëmbëve pa kimikate agresive. Nuk përmban sheqer.

Nuk ka informacion shtesë për këtë produkt.

Dërgesa të shpejta në Shqipëri dhe Kosovë

Për të gjitha porositë me vlerë mbi 5000 Lekë posta është falas, brenda territorit të Shqipërisë, kurse për Kosovën për të perfituar postën falas porosia duhet të jetë më e madhe se 80 Euro

Politikat e kthimit

Nëse dëshironi të ktheni një produkt brenda 14 ditëve, jeni të lirë ta bëni këtë tek ne. Fillimisht, na kontaktoni për të njoftuar për kthimin që dëshironi të bëni. Mund të na kontaktoni me email ose telefon. Të dhënat tona të kontaktit mund t’i gjeni edhe në faqen tonë duke klikuar opsionin “KONTAKTE”. Më pas, plotësoni faturën e blerjes duke përfshirë emrin e produktit të kthyer dhe arsyen e kthimit. Me faturën e plotësuar, mund ta dërgoni produktin në adresën tonë. Ju mund ta dorëzoni produktin vetë fizikisht në pikat tona të shitjes, ose mund ta dërgoni me postë në adresën tonë: Aoos shpk Tiranë, Farkë, Mjull Bathore, Rruga e Elbasanit, Objekti Nr. 4, përballë TEG. Ne jemi gjithashtu të gatshëm të informojmë postën që të vijë ta marrë produktin tek ju. Në këto raste, ju do të keni mundësi të paguani çmimet preferenciale që ne kemi për dërgimin e produktit. Kostoja e dërgesës është 200 Lekë. Faleminderit që zgjodhët Aoos.

Related Products

Recently Viewed Products