Kategorite See All >

Anthelios Invisible Kids Mint SPF 50+

LA ROCHE-POSAY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,600.00Lekë /125mL
Cmimi ulur:
3,240.00Lekë /125mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

LA ROCHE-POSAY - Anthelios Invisible Kids Mint SPF 50+

Formuluar posaçërisht për lëkurën e brishtë dhe të ndjeshme të fëmijëve. I përshtatshëm për fytyrën dhe trupin. Shpërndarje e shkëlqyeshme, e vazhdueshme i cili është pak më i bardhë se produktet e tjera të Anthelios për të siguruar mbulimin e plotë të fëmijëve tuaj.

Rezistencë shumë e lartë ndaj ujit. Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Mbrojtje shumë e lartë e trupit. Pa paraben dhe aromë. Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikoni 30 minuta para ekspozimit dhe ri-aplikoni çdo dy orë për të ruajtur mbrojtjen veçanërisht pas notit ose djersitjes. Shkundeni mirë përpara përdorimit.

Mos spërkatni direkt në fytyrë. Shmangni ekspozimin në diell gjatë orëve të nxehta të ditës. Mbajini fëmijët nën 3 vjec larg rrezeve direkt te diellit dhe sigurohuni që ata kanë veshur një kapelë, bluzë dhe syze dielli.

Ekspozimi i tepërt në diell është i rrezikshëm. Mbajini bebet dhe fëmijët e vegjël jashtë rrezeve direkte te diellit. Mos qëndroni shumë gjatë në diell, edhe kur përdorni një produkt mbrojtës nga dielli, sepse nuk ju siguron mbrojtje 100%.

Përbërësit

AQUA/WATER • ALCOHOL DENAT • HOMOSALATE • ETHYLHEXYL SALICYLATE • BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE • ETHYLHEXYL TRIAZONE • BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE • GLYCERIN • PROPANEDIOL • C12-22 ALKYL ACRYLATE/HYDROXYETHYLACRYLATE COPOLYMER • DROMETRIZOLE TRISILOXANE • DIISOPROPYL ADIPATE • DIISOPROPYL SEBACATE • DICAPRYLYL ETHER • TOCOPHEROL • ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER • CAPRYLYL GLYCOL • SODIUM POLYACRYLATE • TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE. (CODE F.I.L.:C236821/1).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura